Телефони:

(044) 333 49 37Клініка на Антоновича, 28(044) 333 73 21Клініка на Коновальця, 31

Зворотній зв'язок
Київ,вул. Антоновича, 28Пн-Нд 09:00-21:00вул. Коновальця, 31Вт-Пт 9:00-21:00Сб-Нд 10:00-18:00
Карта проїзду

По зубні імплантати до лікаря Дубнова А.В.

ByNatalka

По зубні імплантати до лікаря Дубнова А.В.

6 жовтня в Одесі відбувся авторський курс Артема Дубнова для хірургів-імплантологів “Мінімально інвазивне імплантологічне лікування”. Лікар щелепно-лицевий та ортогнатичний хірург, імплантолог, член Асоціації стоматологів України, елект-президент Асоціації імплантологів України, член Асоціації Краніо-Максіло-фаціальних хірургів України, член International Congress of Oral Implantologists, член International Team of Implantology, член Німецької асоціації імплантологів International Team of Implantology study club member, директор ITI Study Club в Україні, запрошений професор UIC (Іспанія), який веде прийом в нашій клініці, також є лідером професійної думки та сертифікованим тренером Straumann.

Актуальність теми, огляд сучасних концепцій імплантологічного лікування, практика на свинячих щелепах – ті складові, які роблять курс Дубнова А.В. унікальним. Артем Васильович робить фокус у своєму курсі (так й у своїй повсякденній роботі) на мікроінвазивних техніках. Зокрема, пластика м’яких і твердих тканин, виконання маніпуляцій в максимально стислі терміни та з меншою кількістю хірургічних етапів, – саме за цим люди шукають можливість поставити зубні імплантати сами в Артема Васильовича. Окрім того, лікар безумовно дуже позитивний, легко, зрозуміло та детально розповідає своїм пацієнтам про усі етапи лікування. «Працює із задоволенням, натхненням та величезною уважністю», – кажуть його пацієнти.

Отримати консультацію про зубні імплантати, оцінити вашу конкретну ситуацію та отримати ґрунтовні відповіді абсолютно на усі питання можна записавшись на прийом до хірурга за тел. (044) 333-49-37, проте покваптесь, адже до лікаря черга.