м.Київ, вул.Антоновича 28

Пн-Пт 09:00 - 21:00
Сб,Нд 10:00 - 18:00

Карта проїзду

Найкраще протезування зубів на імплантатах від лікаря Дубнова А.В.

ByNatalka

Найкраще протезування зубів на імплантатах від лікаря Дубнова А.В.

Як ми вже неодноразово писали, відмінною рисою лікарів нашої клініки є їх активна і відкрита позиція щодо професійного навчання та обміну досвідом з колегами.

Так, лікар нашої клініки, щелепно-лицевий та ортогнатичний хірург, імплантолог, член Асоціації стоматологів України, елект-президент Асоціації імплантологів України, член Асоціації Краніо-Макс-фаціальних хірургів України, член International Congress of Oral Implantologists, член International Team of Implantology, член Німецької асоціації імплантологів International Team of Implantology study club member, директор ITI Study Club в Україні, запрошений професор UIC (Іспанія) Дубнов А.В. 21-23.11.2017 провів в м.Любляна (Словенія) авторський курс про протезування зубів на імплантатах, який був адресований лікарям-хірургам, яка прагне вдосконалити свої теоретичні та практичні навички.

В межах курсу учасники під досвідченим керівництвом Дубнова А.В. розбирали різнопланові випадки та тренувалися на кадаверах в різних техніках імплантації зубів. Адже сьогодні справжній професіонал не тільки постійно навчається сам, але і навчає своїх колег і ділиться власним досвідом і напрацюваннями.

Кадавер курс_23.11.2017