Телефони:

(044) 333 49 37Клініка на Антоновича, 28(044) 333 73 21Клініка на Коновальця, 31

Зворотній зв'язок
Київ,вул. Антоновича, 28Пн-Нд 09:00-21:00вул. Коновальця, 31Вт-Пт 9:00-21:00Сб-Нд 10:00-18:00
Карта проїзду

Найкраща практика від найкращого практика зубної імплантації Дубнова А.В.

ByNatalka

Найкраща практика від найкращого практика зубної імплантації Дубнова А.В.

Вперше компанія виробник зубних імплантатів Straumann організувала практичний курс CADAVER COURSE “Bone Augmentation before and during implant placement” (нарощування кістки перед і в процесі розміщення імплантату) у власному навчальному центрі м. Базель (Швейцарія), який відбувся як міжнародний освітній проект для досвідчених щелепно-лицевих хірургів, і, звичайно ж, запросила найкращих тренерів.

Серед тренерів лікар нашої клініки, щелепно-лицевий та  ортогнатичний хірург, імплантолог, член Асоціації стоматологів України, елект-президент Асоціації імплантологів України, член Асоціації Краніо-Макс-фаціальних хірургів України, член International Congress of Oral Implantologists, член International Team of Implantology, член Німецької асоціації імплантологів International Team of Implantology study club member, директор ITI Study Club в Україні, запрошений професор UIC (Іспанія) Дубнов А.В., який разом зі своїми колегами Альгірдасом Пуйшісом (Algirdas Puisys) і Томасом Лінкевічусом (Tomas Linkevicuis) майстерно демонстрували учасникам (а ще пояснювали, коментували, виправляли, підбадьорювали, мотивували, оцінювали) ті чи інші техніки.

За імплантацією зубів варто звертатися до кращих, і ми пишаємося тим, що один з найкращих хірургів-імплантологів працює в нашій клініці.

Записатися на прийом до Артема Васильовича можна за тел. (044) 333-49-37, а ознайомитися з відгуками про лікаря за посиланням.

На фото: щелепно-лицевий та ортогнатичний хірург Дубнов А.В. (у центрі) з участниками курса

Курс_Straumann_Швейцария_14-09-15