м.Київ, вул.Антоновича 28

Пн-Пт 09:00 - 21:00
Сб,Нд 10:00 - 18:00

Карта проїзду

Лікування гіперчутливості зубів

Побачити усі ціни >>

Гіперчутливість зубів – це патологічний стан, що характеризується підвищеною чутливістю зубів від різних подразників таких як: холодна та гаряча їжа або продукти з надмірним вмістом кислоти : цитрусові, консерванти, кола, яблука. При підвищеній чутливості зубів навіть звичайне чищення зубів може викликати хворобливість. Гіперчутливість зубів зустрічається також при так званому клиновидному дефекті.

Лечение гиперчувствительности зубовКлиновидний дефект – руйнування твердих тканин зуба біля його основи (шийки), що виникає в результаті хронічного перевантаження або неправильної методики чищення зубів
Основною ознакою гіперчутливості твердих тканин зуба є нетривалий гострий біль в голій твердій тканині зуба (дентині) у відповідь на температурні, тактильні, осмотичні або хімічні подразники. Більшість людей страждають на це захворювання у віці від 20 до 50 років. Гіперчутливість зубів спостерігається у жінок частіше, ніж у чоловіків.

Головними причинами гіперчутливості зубів можуть бути:

  • занадто старанне або неправильне чищення зубів;
  • захворювання пародонту (в результаті оголення коренів зубів може посилитися їх чутливість);
  • особливості раціону харчування, зокрема: часте вживання кислих продуктів, газованих солодких напоїв, які з часом можуть привести до хімічного руйнування емалі і виникнення гіперчутливості зубів;
  • шкідливі виробничі чинники (наприклад, у працівників хімічної галузі);
  • надмірне жувальне навантаження на зуби, приміром, унаслідок звички сильно стискати зуби або відсутності одного або декількох зубів.

Для лікування гіперчутливості, використовуються препарати для відновлення структури зуба (ре-мінералізації) на основі фтору. При клиновидних дефектах може бути показане пломбування порожнин, що утворилися. Якщо не усунути причину захворювання, руйнування зуба може прогресувати і пульпа (нерв) зуба може загинути, що, у свою чергу, може призвести до втрати зуба.

Ми складемо план лікування, який буде спрямований на усунення не лише симптомів але і причини виникнення захворювання. Наші лікарі допоможуть вам навчитися правильному чищенню, і підібрати засоби індивідуальної гігієни з урахуванням ваших індивідуальних особливостей і потреб.
Вас так же может заитересовать: