Телефони:

(044) 333 49 37Клініка на Антоновича, 28(044) 333 73 21Клініка на Коновальця, 31

Зворотній зв'язок
Київ,вул. Антоновича, 28Пн-Нд 09:00-21:00вул. Коновальця, 31Вт-Пт 9:00-21:00Сб-Нд 10:00-18:00
Карта проїзду

Контакти

"Клініка Дубнової "Стоматолог і Я" для дорослих та дітей:                            

м. Київ, вул. Антоновича, 28. (м. Льва Толстого)

"Клініка Дубнової для дітей":

м. Київ, вул. Коновальця, 31 (м.Печерська)


Тел.: (044) 333-49-37
(044) 333-73-21
Ел. адреса: dubnova@stomatologia.com.ua

Клініки працюють:
без вихідних 
з 9:00 до 21:00
Ми приймаємо тільки за попереднім записом.
З'єднання з Клінікою черезSkype:

clinic_dubnova

ВИДЕО НА YouTube (підпишіться)

 

СХЕМА ПРОЇЗДУ

Антоновича, 28
Коновальця, 31

На автомобілі:

Зі сторони вул. Хрещатик: рухаємося вул. Великою Васильківською до перехрестя з вул. Саксаганського і повертаємо праворуч на вул. Саксаганського. Далі займаємо другий ряд ліворуч і на першому ж перехресті (це і буде вул. Антоновича) повертаємо ліворуч. Відразу ж після повороту Вам необхідно в'їхати в проїзд між будинками (праворуч від Вас). Орієнтир: за ювелірним магазином Київського ювелірного заводу.

Зі сторони м. Університет: рухаємося вул. Льва Толстого до перехрестя з вул. Антоновича та повертаємо праворуч на вул. Антоновича (колишня вул. Горького). Далі рушаємо до першого перехрестя (з вул. Саксаганського) і відразу ж після перетину перехрестя повертаємо праворуч. Вам необхідно в'їхати в проїзд між будинками (праворуч від Вас). Орієнтир: за ювелірним магазином Київського ювелірного заводу.

Зі сторони пл. Перемоги: рухаємося вул. Жилянською до перехрестя з вул. Великою Васильківською (колишня вул. Червоноармійська), на перехресті повертаємо ліворуч, далі рухаємося в лівому ряду до наступного перехрестя (у бік центру) і, досягнувши перехрестя, повертаємо ліворуч на вул. Саксаганського. Далі займаємо другий ряд ліворуч і на першому перехресті повертаємо ліворуч (це й буде вул. Антоновича). Відразу ж після перетину перехрестя повертаємо праворуч. Вам необхідно в'їхати в проїзд між будинками (праворуч від Вас). Орієнтир: за ювелірним магазином Київського ювелірного заводу.

Зі сторони м. “Либідська”: рухаємося вул. Великою Васильківською до перехрестя з вул. Саксаганського і повертаємо ліворуч (на вул. Саксаганського). Далі займаємо другий ряд ліворуч і на першому перехресті повертаємо ліворуч (це й буде вул. Антоновича). Відразу ж після перетину перехрестя повертаємо праворуч, Вам необхідно в'їхати в проїзд між будинками (праворуч від Вас). Орієнтир: за ювелірним магазином Київського ювелірного заводу.

На громадському транспорті:

Найближчи станції метро - “Льва Толстого” або "Олімпійська", вихід з метро у бік вул. Антоновича. Ваш орієнтир - ювелірний магазин Київського ювелірного заводу, який знаходиться на розі вулиць Саксаганського та Антоновича. Вам необхідно повернути праворуч відразу ж за магазином  та Ви відразу  ж побачите вивіску Клініки.

Схема проїзду до стоматології на Коновальця:

Ми приймаємо тільки за попереднім записом.