м.Київ,
вул.Антоновича, 28
вул. Коновальця, 31

Пн-Нд 09:00 - 21:00

Карта проїзду

Контакти

Адреса: м. Київ,
вул. Антоновича (вул. Горького), 28.
Тел.: (044) 287-06-93,
(050) 469-26-94,
(044) 287-54-57

Ел. адреса:office@stomatologia.com.ua
Клініка працює:
з понеділка по п'ятницю
з 9:00 до 21:00
у суботу та неділю
з 10:00 до 18:00
Ми приймаємо Клієнтів тільки за попереднім записом.
З'єднання з Клінікою черезSkype:

clinic_dubnova

ВИДЕО НА YouTube (підпишіться)

 

СХЕМА ПРОЇЗДУ 

На автомобілі:

Зі сторони вул. Хрещатик: рухаємося вул. Великою Васильківською до перехрестя з вул. Саксаганського і повертаємо праворуч на вул. Саксаганського. Далі займаємо другий ряд ліворуч і на першому ж перехресті (це і буде вул. Антоновича) повертаємо ліворуч. Відразу ж після повороту Вам необхідно в'їхати в проїзд між будинками (праворуч від Вас). Орієнтир: за ювелірним магазином Київського ювелірного заводу.

Зі сторони м. Університет: рухаємося вул. Льва Толстого до перехрестя з вул. Антоновича та повертаємо праворуч на вул. Антоновича (колишня вул. Горького). Далі рушаємо до першого перехрестя (з вул. Саксаганського) і відразу ж після перетину перехрестя повертаємо праворуч. Вам необхідно в'їхати в проїзд між будинками (праворуч від Вас). Орієнтир: за ювелірним магазином Київського ювелірного заводу.

Зі сторони пл. Перемоги: рухаємося вул. Жилянською до перехрестя з вул. Великою Васильківською (колишня вул. Червоноармійська), на перехресті повертаємо ліворуч, далі рухаємося в лівому ряду до наступного перехрестя (у бік центру) і, досягнувши перехрестя, повертаємо ліворуч на вул. Саксаганського. Далі займаємо другий ряд ліворуч і на першому перехресті повертаємо ліворуч (це й буде вул. Антоновича). Відразу ж після перетину перехрестя повертаємо праворуч. Вам необхідно в'їхати в проїзд між будинками (праворуч від Вас). Орієнтир: за ювелірним магазином Київського ювелірного заводу.

Зі сторони м. “Либідська”: рухаємося вул. Великою Васильківською до перехрестя з вул. Саксаганського і повертаємо ліворуч (на вул. Саксаганського). Далі займаємо другий ряд ліворуч і на першому перехресті повертаємо ліворуч (це й буде вул. Антоновича). Відразу ж після перетину перехрестя повертаємо праворуч, Вам необхідно в'їхати в проїзд між будинками (праворуч від Вас). Орієнтир: за ювелірним магазином Київського ювелірного заводу.

На громадському транспорті:

Найближчи станції метро - “Льва Толстого” або "Олімпійська", вихід з метро у бік вул. Антоновича. Ваш орієнтир - ювелірний магазин Київського ювелірного заводу, який знаходиться на розі вулиць Саксаганського та Антоновича. Вам необхідно повернути праворуч відразу ж за магазином  та Ви відразу  ж побачите вивіску Клініки.

Ми приймаємо тільки за попереднім записом.