м.Київ, вул.Антоновича 28

Пн-Пт 09:00 - 21:00
Сб,Нд 10:00 - 18:00

Карта проїзду

Контакти

Адреса: м. Київ,
вул. Антоновича (вул. Горького), 28.
Тел.: (044) 287-06-93,
(050) 469-26-94,
(044) 287-54-57

Ел. адреса: office@stomatologia.com.ua
Клініка працює:
з понеділка по п’ятницю
з 9:00 до 21:00
у суботу та неділю
з 10:00 до 18:00
Ми приймаємо Клієнтів тільки за попереднім записом.
З’єднання з Клінікою через Skype:

clinic_dubnova

ВИДЕО НА YouTube (підпишіться)

 

СХЕМА ПРОЇЗДУ 

На автомобілі:

Зі сторони вул. Хрещатик: спустіться по вул. Великій Васильківській до перехрестя з вул. Саксаганського і поверніть праворуч (на вул. Саксаганського). Далі відразу ж перебудуйтеся в другий ряд ліворуч і на першому ж перехресті (це і буде вул. Антоновича) поверніть ліворуч. Відразу ж після повороту Вам необхідно в’їхати в проїзд між будинками (праворуч від Вас). Орієнтир: за ювелірним магазином Київського ювелірного заводу.

Зі сторони м. Університет: спустіться по вул. Льва Толстого до перехрестя з вул. Антоновича та поверніть праворуч (на вул. Антоновича). Далі рушайте до першого перехрестя (з вул. Саксаганського) і відразу ж після перетину перехрестя поверніть праворуч. Вам необхідно в’їхати в проїзд між будинками (праворуч від Вас). Орієнтир: за ювелірним магазином Київського ювелірного заводу.

Зі сторони пл. Перемоги: рухайтеся по вул. Жилянській до перехрестя з вул. Великою Васильківською, на перехресті поверніть ліворуч, рухайтеся в лівому ряду до наступного перехрестя (у бік центру) і, досягнувши перехрестя, поверніть іще раз ліворуч (Ви будете на вул. Саксаганського). Далі перебудуйтеся в другий ряд ліворуч і на першому перехресті поверніть ліворуч (це буде вул. Антоновича). Відразу ж після перетину перехрестя поверніть праворуч, Вам необхідно в’їхати в проїзд між будинками (праворуч від Вас). Орієнтир: за ювелірним магазином Київського ювелірного заводу.

Зі сторони м. “Либідська”: рухайтеся по вул. Великій Васильківській до перехрестя з вул. Саксаганського і поверніть ліворуч (на вул. Саксаганського). Далі перебудуйтеся в другий ряд ліворуч і на першому перехресті поверніть ліворуч (це і буде вул. Антоновича). Відразу ж після перетину перехрестя поверніть праворуч, Вам необхідно в’їхати в проїзд між будинками (праворуч від Вас). Орієнтир: за ювелірним магазином Київського ювелірного заводу.

На громадському транспорті:

Найближча станція метро – “Льва Толстого”, вихід із метро у бік вул. Антоновича. Спустіться по правій стороні вул. Антоновича до першого перехрестя (з вул. Саксаганського). Ваш орієнтир – ювелірний магазин Київського ювелірного заводу, який знаходиться на розі будинку праворуч на перехресті. Вам необхідно повернути праворуч відразу ж за магазином; Ви відразу побачите вивіску Клініки.