м.Київ, вул.Антоновича 28

Пн-Пт 09:00 - 21:00
Сб,Нд 10:00 - 18:00

Карта проїзду

Контакти

Адреса: м Київ,
вул. Антоновича (вул.Горького), 28.
Тел.: (044) 287-06-93,
(050) 469-26-94,
(044) 287-54-57

Эл. адрес: office@stomatologia.com.ua
Клініка працює:
з понеділка по п’ятницю
з 9:00 до 21:00
в суботу та неділю
з 10:00 до 18:00
Ми приймаємо Клієнтів тільки за попереднім записом.
З’єднання з Клінікою через Skype:

clinic_dubnova
ВИДЕО НА YouTube (підпишіться)

СХЕМА ПРОЇЗДУ .

На автомобілі:

З боку Хрещатику: спустіться по вул. Червоноармійській до перехрестя з вул. Саксаганського і поверніть праворуч (на вул. Саксаганського). Далі відразу ж перебудуйтеся в другий ряд ліворуч і на першому ж перехресті (це і буде вул. Горького) поверніть ліворуч. Відразу ж після повороту Вам необхідно в’їхати в проїзд між будинками (праворуч від Вас). Орієнтир: за ювелірним магазином Київського Ювелірного Заводу.

З боку м. Університет: спустіться по вул. Льва Товстого до перехрестя з вул. Горького і поверніть праворуч (на вул. Горького). Далі, рушайте до першого перехрестя (з вул. Саксаганського) і відразу ж після перетину перехрестя поверніть праворуч. Вам необхідно в’їхати в проїзд між будинками (праворуч від Вас). Орієнтир: за ювелірним магазином Київського Ювелірного Заводу.

З боку пл. Перемоги: рухайтеся по вул. Жилянська до перехрестя з вул. Червоноармійською, на перехресті поверніть ліворуч, рухайтеся в лівому ряду до наступного перехрестя (у бік центру) і, досягнувши перехрестя, поверніть ще раз ліворуч (Ви будете на вул.Саксаганського). Далі, перебудуйтеся в другий ряд ліворуч і на першому перехресті поверніть ліворуч (це і буде вул. Горького). Відразу ж після перетину перехрестя поверніть праворуч, Вам необхідно в’їхати в проїзд між будинками (праворуч від Вас).

Орієнтир: за ювелірним магазином Київського Ювелірного Заводу.

З боку ст. м. “Либедська”: рухайтеся по вул. Червоноармійська до перехрестя її з вул. Саксаганського і поверніть ліворуч (на вул. Саксаганського). Далі, перебудуйтеся в другий ряд ліворуч і на першому перехресті поверніть ліворуч (це і буде вул. Горького). Відразу ж після перетину перехрестя поверніть праворуч, Вам необхідно в’їхати в проїзд між будинками (праворуч від Вас). Орієнтир: за ювелірним магазином Київського Ювелірного Заводу.

На громадському транспорті:

Найближча станція метро “ЛЬВА ТОВСТОГО”, вихід з метро у бік вул. Горького. Спустіться по правій стороні вулиці Горького до першого перехрестя (з вул. Саксаганського), Ваш орієнтир – ювелірний магазин Київського Ювелірного Заводу, який знаходиться на розі будинку праворуч на перехресті. Вам необхідно повернути направо відразу ж за магазином, Ви відразу побачите вивіску Клініки.