Телефони:

(044) 333 49 37Клініка на Антоновича, 28(044) 333 73 21Клініка на Коновальця, 31

Зворотній зв'язок
Київ,вул. Антоновича, 28Пн-Нд 09:00-21:00вул. Коновальця, 31Вт-Пт 9:00-21:00Сб-Нд 10:00-18:00
Карта проїзду

Клініка Дубнової – єдиний Platinum Provider Straumann в Україні!

ByNatalka

Клініка Дубнової – єдиний Platinum Provider Straumann в Україні!

Platinum-provider_Straumann

З гордістю ділимося з Вами важливою новиною: наша клініка єдина в Україні отримала статус Platinum Provider Straumann в Україні.

Що дає клієнтам статус Platinum Provider Straumann «Клініка Дубнової «СТОМАТОЛОГіЯ»?

  • Впевненість в тому, що в клініці використовуються найкращі 100% оригінальні компоненти всесвітньо відомого бренду, які забезпечені довічною гарантією Straumann.
  • Впевненість в тому, що в клініці працюють фахівці топ-класу (кращі з кращих в імплантології!), які досконало володіють технікою постановки зубних імплантів Straumann і можуть виконати хірургічні та ортопедичні рішення будь-якої складності, що дозволяє планувати лікування, обираючи оптимальний та найпростіший шлях з прогнозованим результатом,
  • Клінічні кейси лікарів клініки – володаря статусу Platinum Provider Straumann – знаходяться у вільному доступі на офіційних ресурсах Straumann Ukraine, тому пацієнти завжди можуть першими дізнатися про кращих з кращих та вибрати правильну клініку для установки зубних імплантів.

Іменна табличка Platinum Provider Straumann в Україні, яку ви можете побачити відвідавши нашу клініку, – гарантія високих стандартів лікування та визнання високого професіоналізму команди клініки.

Хочете поставити зубний імплантат? Раді будемо вас проконсультувати та підібрати оптимальне рішення саме для Вас.
Для запису, телефонуйте (044) 333-49-37.

Platinum provider_Straumann_1