м.Київ, вул.Антоновича 28

Пн-Пт 09:00 - 21:00
Сб,Нд 10:00 - 18:00

Карта проїзду

Гігієна та профілактика

Побачити усі ціни >>

Професійна гігієнічна чистка – запорука стоматологічного здоров’я!

У кожного з нас є м’який зубний наліт, який складається з різного роду бактерій. Якщо його не видаляти, то через кілька діб наліт твердне й надалі перетворюється в так званий «зубний камінь», впоратися з яким буде куди складніше. А робити це необхідно, оскільки і м’який наліт, і твердий призводять до таких захворювань, як гінгівіт, пародонтит, а в подальшому навіть до розхитування та втрати зубів. Хіба потрібні вам такі проблеми? ..

20160418_170909

Звичайно, при правильній гігієні порожнини рота, видалити зубний наліт можна. Однак ідеально це зробити механічним шляхом навряд чи у кого з нас вийде добре … Оптимальне рішення – регулярна (не рідше 1 разу на 6 місяців) професійне гігієнічна чистка зубів у стоматолога. (В Києві він знаходиться в нашій Клініці).

Що вдає із себе професійна гігієнічна чистка?

Професійна гігієнічна чистка (або гігієна) являє собою комплекс заходів з видалення зубо-ясневих відкладень (твердого та м’якого зубного нальоту), які проводить стоматологічний гігієніст (спеціально підготовлений фахівець) в умовах стоматологічної клініки з використанням спеціального обладнання та матеріалів.

В процесі виконання професійної гігієни лікар-гігієніст працює в зоні до 3,5-4 мм під яснами. Більш глибоке очищення зубо-ясенних кишень проводиться лікарем-пародонтологом за показаннями.

Гігієну в нашій стоматологічній клініці ми робимо так:

  1. Лікар-гігієніст проводить огляд порожнини рота для того, щоб виробити оптимальну та найбільш підходящу для вас тактику видалення зубо-ясневих відкладень, а також відзначає виявлені стоматологічні проблеми, які вимагають участі вашого стоматолога.

В першу чергу, лікар знімає твердий зубний наліт чи зубний камінь. Для видалення зубного каменю в «Клініка Дубнової «СТОМАТОЛОГіЯ» ми використовуємо найсучасніше обладнання, а саме: звуковий скейлер фірми KAVO. Він створює звукові коливання, в результаті яких відбувається очищення твердих зубних відкладень (зубного каменю). Така технологія забезпечує чудову якість видалення твердого нальоту, але, при цьому, ви не відчуєте ніякого дискомфорту під час процедури. Сама чистка зубів в Клініці (в Києві) проходить без болю. Ми робимо все, щоб не травмувалася та не ушкоджувалася зубна емаль!

Сьогодні в нашій клініці, в Києві ми можемо запропонувати своїм пацієнтам один з кращих способів професійної гігієни порожнини рота – звукову чистку зубів. Сучасна процедура – чистка зубів звуком проводиться апаратом, який називається звуковий скейлер.

На відміну від ультразвукового скейлеру, він забезпечує чудову якість видалення твердого нальоту, але, при цьому, менше впливає на тканини зуба, що, в свою чергу, означає більш комфортну процедуру зняття зубного каменю для пацієнта та меншу чутливість зубів після закінчення процедури. Гігієніст, виходячи із ситуації, може використовувати ручні інструменти для зняття зубного каменю, що вважається вищим пілотажем у професійній гігієні. Наш гігієніст Писаренко О.Г. досконало володіє техніками ручного скейлінгу та успішно їх застосовує.

  1. Далі, гігієніст переходить до зняття м’якого зубного нальоту та полірування. На цьому етапі ми використовуємо піскоструминну технологію KAVO PROPHYflex.

Чищення зубів за технологією KAVO PROPHYflex допоможе видалити не тільки м’який наліт з зубів, але й пігментацію (від кави, вина, чаю, соків, наліт курця та наліт від вживання деяких БАД та медикаментів), а також відполірувати зуби. Замість соди для на цьому етапі ми використовуємо карбонат кальцію або гліцин. Молекули карбонату кальцію абсолютно круглі й тому він не подразнюють (на відміну від соди) слизову ясен, губ та мають кращі полірувальні властивості.

20160418_171058При чищенні зубів KAVO PROPHYflex (в Києві цю процедуру можна провести в нашій Клініці) апарат подає струмінь із суміші карбонату кальцію, води та стисненого повітря й таким чином знімає м’який наліт. Даний розчин подається під напором та абразивні частки легко очищують зуби, міжзубні проміжки від бактерій навіть в самих важкодоступних місцях. Виходить своєрідний пілінг для зубів. Але ж вони, як й ваша шкіра, гідні особливої ​​турботи!

В якості додаткового полірувального засобу гігієніст може використовувати гліцин. Гліцин – це дуже дрібнодисперсний порошок, який забезпечує ніжне полірування зубів, а при попаданні під ясна легко розчинюється та не створює «засмічення». Гліцин використовується суто індивідуально з урахуванням оцінки клінічної ситуації, але у 100% при наявність імплантів та для дитячої гігієнічної чистки.

Уся процедура гігієнічної чистки в нашій Клініці забере у вас усього 30-40 хвилин. Спочатку стоматолог повинен видалити зубні відкладення, потім провести полірування емалі та чистку проміжків між зубами. Після цього на зуби нанесуть покриття, що містить фтор та … процедура буде успішно закінчена!

До речі, звукова чистка зубів тачистка за допомогою інструментів для ручного скейлінгу може застосовуватися й окремо та додатково до будь-якої процедури, яку буде проводити лікар-пародонтолог (посилання на розділ «пародонтологія»). Фахівці нашої Клініки в Києві рекомендують своїм пацієнтам робити гігієнічну чистку зубів не рідше одного разу на 6 місяців (або як було рекомендовано вашим стоматологом), в залежності від індивідуальних особливостей, якості догляду за ротовою порожниною, а також інтенсивності утворення на зубах нальоту (м’якого і твердого).

пациент 1

ДО ПОСЛЕ
do_chistki2 posle_chistki1

пациент 2

ДО ПОСЛЕ
do_chistki posle_chistki2

 

Гігієна і профілактика
Гігієна (Сонік, KAVO PROPHYflex, полірування)980 - 1 790 грн.

Побачити усі ціни >>