Телефони:

(044) 333 49 37Клініка на Антоновича, 28(044) 333 73 21Клініка на Коновальця, 31

Зворотній зв'язок
Київ,вул. Антоновича, 28Пн-Нд 09:00-21:00вул. Коновальця, 31Вт-Пт 9:00-21:00Сб-Нд 10:00-18:00
Карта проїзду

Гігієна та профілактика

Побачити усі ціни >>

Професійна гігієнічна чистка - запорука стоматологічного здоров'я!

У кожного з нас є м'який зубний наліт, який складається з різного роду бактерій. Якщо його не видаляти, то через кілька діб наліт твердне й надалі перетворюється на так званий «зубний камінь», впоратися з яким буде значно складніше. А робити це необхідно, оскільки і м'який наліт, і твердий призводять до таких захворювань, як гінгівіт, пародонтит, а в подальшому навіть до розхитування та втрати зубів. Хіба потрібні вам такі проблеми?

20160418_170909

Звичайно, при правильній гігієні порожнини рота видалити зубний наліт можна. Однак ідеально це зробити механічним шляхом наврядчи комусь із нас вдасться добре. Оптимальне рішення - регулярна (не рідше 1 разу на 6 місяців) професійна гігієнічна чистка зубів у стоматолога (в Києві в нашій Клініці).

Що таке професійна гігієнічна чистка?

Професійна гігієнічна чистка (або гігієна) - це комплекс заходів із видалення зубо-ясеневих відкладень (твердого та м'якого зубного нальоту), які проводить стоматологічний гігієніст (спеціально підготовлений фахівець) в умовах стоматологічної клініки з використанням спеціального обладнання та матеріалів.

У процесі виконання професійної гігієни лікар-гігієніст працює в зоні до 3,5-4 мм під яснами. Більш глибоке очищення зубо-ясеневих кишень проводиться лікарем-пародонтологом за показаннями.

Гігієну в нашій стоматологічній клініці ми робимо так:

  1. Лікар-гігієніст проводить огляд порожнини рота, щоб виробити оптимальну для вас тактику видалення зубо-ясеневих відкладень, а також відзначає виявлені стоматологічні проблеми, які вимагають участі вашого стоматолога.

У першу чергу лікар знімає твердий зубний наліт чи зубний камінь. Для видалення зубного каменю в «Клініці Дубнової «Стоматолог і я» ми використовуємо найсучасніше обладнання, а саме звуковий скейлер фірми KAVO. Він створює звукові коливання, в результаті яких відбувається очищення твердих зубних відкладень (зубного каменю). Така технологія забезпечує чудову якість видалення твердого нальоту, але при цьому ви не відчуєте ніякого дискомфорту під час процедури. Сама чистка зубів у Клініці (в Києві) проходить без болю. Ми робимо все, щоб не травмувалася та не ушкоджувалася зубна емаль!

Сьогодні в нашій клініці в Києві ми можемо запропонувати своїм пацієнтам один із кращих способів професійної гігієни порожнини рота - звукову чистку зубів. Сучасна процедура - чистка зубів звуком - проводиться апаратом, який називається звуковий скейлер.

На відміну від ультразвукового скейлеру, він забезпечує чудову якість видалення твердого нальоту, але при цьому менше впливає на тканини зуба, що, в свою чергу, означає більш комфортну процедуру зняття зубного каменю для пацієнта та меншу чутливість зубів після закінчення процедури. Гігієніст, виходячи з ситуації, може використовувати ручні інструменти для зняття зубного каменю, що вважається вищим пілотажем у професійній гігієні. Наш гігієніст Писаренко О.Г. досконало володіє техніками ручного скейлінгу та успішно їх застосовує.

  1. Далі гігієніст переходить до зняття м'якого зубного нальотутаполірування. На цьому етапі ми використовуємо піскоструминну технологію KAVO PROPHYflex.

Чищення зубів за технологією KAVO PROPHYflex допоможе видалити не тільки м'який наліт із зубів, але й пігментацію (від кави, вина, чаю, соків, наліт курця та наліт від вживання деяких БАД і медикаментів), а також відполірувати зуби. Замість соди на цьому етапі ми використовуємо карбонат кальцію або гліцин. Молекули карбонату кальцію абсолютно круглі, тому він не подразнює (на відміну від соди) слизову оболонку ясен і губ та має кращі полірувальні властивості.

20160418_171058При чищенні зубів KAVO PROPHYflex (у Києві цю процедуру можна провести в нашій Клініці) апарат подає струмінь із суміші карбонату кальцію, води та стисненого повітря й таким чином знімає м'який наліт. Цей розчин подається під напором, абразивні частки легко очищують зуби, міжзубні проміжки від бактерій навіть у важкодоступних місцях. Виходить своєрідний пілінг для зубів, бо вони, як і ваша шкіра, гідні особливої ​​турботи!

У якості додаткового полірувального засобу гігієніст може використовувати гліцин. Гліцин - це дрібнодисперсний порошок, який забезпечує ніжне полірування зубів, а при потраплянні під ясна легко розчиняється та не створює «засмічення». Гліцин використовується суто індивідуально з урахуванням оцінки клінічної ситуації, але у 100% при наявності імплантів і для дитячої гігієнічної чистки.

Уся процедура гігієнічної чистки в нашій Клініці забере у вас усього 30-40 хвилин. Спочатку стоматолог повинен видалити зубні відкладення, потім провести полірування емалі та чистку проміжків між зубами. Після цього на зуби нанесуть покриття, що містить фтор і... процедура буде успішно закінчена!

До речі, звукова чистка зубів та чистка за допомогою інструментів для ручного скейлінгу може застосовуватися й окремо та додатково до будь-якої процедури, яку буде проводити лікар-пародонтолог. Фахівці нашої Клініки в Києві рекомендують своїм пацієнтам робити гігієнічну чистку зубів не рідше одного разу на 6 місяців (або як було рекомендовано вашим стоматологом) залежно від індивідуальних особливостей, якості догляду за ротовою порожниною, а також інтенсивності утворення на зубах нальоту (м'якого і твердого).

Пацієнт 1

ДОПІСЛЯ
do_chistki2posle_chistki1

 

Пацієнт 2

ДОПІСЛЯ
do_chistkiposle_chistki2

 

Гігієна і профілактика
Гігієна (Сонік, KAVO PROPHYflex, полірування)1 280 - 2 250 грн.

Побачити усі ціни >>