Телефони:

(044) 333 49 37Клініка на Антоновича, 28(044) 333 73 21Клініка на Коновальця, 31

Зворотній зв'язок
Київ,вул. Антоновича, 28Пн-Нд 09:00-21:00вул. Коновальця, 31Вт-Пт 9:00-21:00Сб-Нд 10:00-18:00
Карта проїзду

Лікування уві сні (під наркозом)

Побачити усі ціни >>

У більшості випадків лікування молочних зубів у дітейпроходить швидко і практично безболісно. Однак у деяких випадках стоматолог може порекомендувати провести лікування зубів у дітей уві сні (під наркозом). Для лікування зубів у дітей уві сні в нашій Клініці є технічна можливість.

Дивіться наш відеоблог та читайте интервью, де завідувач дитячим відділенням Клініки Дубнової Олег Леонідович Ковнацький дає відповіді на запитання батьків про лікування зубів у дітей у медикаментозному сні:

Коли медикаментозний сон може бути рекомендований дітям? Рекомендації щодо медикаментозного сну можна розділити на три групи: по-перше, коли дитина або у зв'язку с маленьким віком, або з негативним попереднім досвідом лікування зубів категорично не налаштована на лікування у звичайних умовах. До другої групи показань належать ситуації, коли обсяг стоматологічного втручання дуже великий або воно має дуже високу складність та займає багато часу, та дитині дуже важко витримати таке навантаження в умовах звичайного прийому. І до третьої групи показань відносяться суто медичні, наприклад, значна алергізація дитини або захворювання центральної нервової системи, коли лікування у звичайних умовах просто протипоказані. Однією з переваг лікування уві сні є можливість провести якісне стоматологічне лікування значних обсягів в одне відвідування, уникнувши виникнення страхів у дитини та нервування у батьків.  

15940879_136419523523320_1939782810571823747_nЧи безпечний медикаментозний сон для дитини?За безпеку дитини в умовах медикаментозного сну відповідає анестезіологічна бригада. Наприклад, наша клініка - єдина стоматологічна клініка в Україні, де використовується найсучасніша наркозна станція, яка дає можливість моніторингу всіх життєво важливих функцій організму. Тобто ми можемо швидко та належним чином реагувати на будь-які зміни стану пацієнта, , щоб лікування було максимально безпечним та ефективним. Також у нас є BIS-моніторинг, який визначає глибину седації і дитина буде мати лише поверхневий сон, що унеможливлює ускладнення в плані передозування препаратів.

Ми називаємо цю процедуру лікуванням «уві сні», або глибокою седацією, тим самим підкреслюючи його відмінність від традиційного медичного наркозу. Препарати  севофлуран або пропофол, які ми використовуємо, відносяться до, так званих, гіпнотиків - вони занурюють дитину у сон. Це найбезпечніші препарати для седації, які існують на сьогоднішній день в світі. Вони нетоксичні, не накопичуються в організмі, не викликають звикання і алергічних реакцій, не протипоказані пацієнтам, що страждають такими захворюваннями, як епілепсія, ДЦП, вади серця, ураження печінки та нирок. В нашій клініці лікуються дітки з 9-10 місяців та більше. Тому ми можемо використовувати як севофлуран, так і пропофол для забезпечення оптимальної глибини седації для ефективного та безпечного проведення стоматологічного лікування.

Як потрібно готувати дитину до лікування в стані медикаментозного сну?Перед усім дитячий лікар-анестезіолог з'ясовує загальний стан здоров'я дитини. Після збору інформації призначається загальний аналіз крові з необхідними уточненнями. Анестезіолог вивчає ці аналізи, оглядає дитину та дає рекомендації щодо підготовки. Якщо у анестезіолога є певні зауваження, він може призначити додаткові обстеження. 

Як відбувається стоматологічне лікування в умовах медикаментозного сну?Якщо протипоказань немає, то батьків з дитиною  запрошують у кабінет, де маленький пацієнт дивиться мультики, а в цей час вводяться препарати і дитина засинає. Після цього вона перекладається у стоматологічне крісло і проводиться необхідне лікування. Середня тривалість лікування в "медикаментозному сні" - 2-3 години, після чого дитина прокидається, як правило, у доброму гуморі. 

Кожного дня ми проводимо 3-4  лікування у медикаментозному сні, у нас працює 4 досвідчених анестезіолога та дуже чітко відпрацьовано протокол лікування у седації. Я, як дитячий стоматолог та батько чотирьох дітей, хочу запевнити батьків, що одноразове недовготривале лікування в умовах медикаментозного сну допоможе вирішити стоматологічні проблеми із зубами, які вже турбують дитину або можуть почати турбувати та призвести до значних ускладнень та навіть до необхідності екстреної госпіталізації. Користуйтеся досвідом сучасної стоматології, щоб ваша дитина мала здорові зубки та не відчувала страху та болі при лікуванні.

Більше інформації про медикаментозний сон

Відгуки про дитячу стоматологію Ви можете прочитати тут: ВІДГУКИ

Ціни на послуги дитячої стоматології Ви можете подивитися тут: ЦІНИ

Медикаментозний сон
Консультація анестезіолога460 грн.
Стоматологічне лікування під наркозом (в медикаментозному сні)від 2 300 - 4 900 грн./годину

Побачити усі ціни >>