м.Київ, вул.Антоновича 28

Пн-Пт 09:00 - 21:00
Сб,Нд 10:00 - 18:00

Карта проїзду

Денис Подільчук – співорганізатор 9-го З’їзду Української Ендодонтичної спільноти

ByNatalka

Денис Подільчук – співорганізатор 9-го З’їзду Української Ендодонтичної спільноти

Денис Подільчук, заступник головного лікаря Клініки Дубнової, провів в якості співорганізатора та модератора 9 З’їзд Української Ендодонтичної спільноти. Це одна з основних ендодонтичних конференцій України. У цьому році на з’їзд в якості спікерів були запрошені два мега-гуру світової стоматології: Цві Мецгер (Ізраїль) і Марга Рі (Нідерланди). Також на з’їзді виступили провідні доповідачи-ендодонтисти України. Завдяки конференції, Денис Вікторович не тільки прослухав лекції, а й провів багато часу в кулуарному спілкуванні з провідними лікарями-стоматологами з більш ніж 50-річним досвідом.

 IMG_0515 IMG_0523

 

Відгуки учасників конференції свідчать про високий рівень і значимість з’їзду в професійному співтоваристві:

IMG_0507

“Найкращі ендолюди навколо мене👌. Ще раз дякую організаторамОлег Кулыгин (Oleg Kulygin)таDenis Podilchukза те, що 2 дні- як мить пролетіли: настільки було цікаво і потужно👍. З нетерпінням чекаю ювілейного UES!💙”

“Уже много лет , вопрос о том ” ехать или не ехать ” на УЕС- не стоит!!!! Мы ехали даже не читая программу на 2 дня, потому, чтоОлег КулыгиниDenis Podilchuk– доказывают каждый год, что это мероприятие – обязательно к посещению если ты хоть приблизительно понимаешь что такое эндодонтия ).. Все эти 9 съездов , я не испытываю ничего, кроме восторга!!!!!”