Телефони:

(044) 333 49 37Клініка на Антоновича, 28(044) 333 73 21Клініка на Коновальця, 31

Зворотній зв'язок
Київ,вул. Антоновича, 28Пн-Нд 09:00-21:00вул. Коновальця, 31Вт-Пт 9:00-21:00Сб-Нд 10:00-18:00
Карта проїзду

Дем’янюк Микола Васильович

ByNatalka

demyanukЛікар — анестезіолог, спеціалізація «анестезіологія — реаніматологія», «дитяча анестезіологія», член асоціації анестезіологів м. Києва та України, у 2019 році отримав статус активного члена Європейської асоціації анестезіологів ESA.

Закінчив з відзнакою Івано-Франківський національний медичний університет за спеціальністю «Педіатрія».
2010 – Срібний призер міжнародної наукової конференції «Перший крок в науку 2010».

2014 - Тренінг у США «Anti-Choking procedures for food establishments».

2016 - 2017 рр. - Інтернатура за спеціальністю «Дитяча анестезіологія» у Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.

2017 - воркшоп по регіонарній анестезії від професора Міліки Марковіч (Нью-Йоркська школа), британсько-український симпозіум з анестезіології та інтенсивної терапії, воркшопи: Cadaver регіонарна анестезія, УЗД у ВАІТ, політравма; «Складні дихальні шляхи, складна інтубація трахеї» під керівництвом Джона Елвуда, Лондон, Велика Британія. м. Київ

2017 – 2018 - дитячий реаніматолог-анестезіолог у відділенні інтенсивної терапії Київської міської дитячої інфекційної лікарні № 12 та дитячий реаніматолог-анестезіолог у відділенні інтенсивної терапії кардіохірургічного профілю для дітей з вродженими вадами серця, «Інститут Серця», м. Київ.

2018 – сертифікований у «Trauma life support», тренінг “Advanced trauma Life support” in Chichester, United Kingdom, стажування у відділенні анестезіології у West Middlesex University hospital, London, United Kingdom.

2018 – 2019 - дитячий анестезіолог у відділенні анестезіології, НДСЛ “ОХМАТДИТ”, м. Київ.
На початку 2019 року приєднався до професійної команди «Клініка Дубнової «СТОМАТОЛОГіЯ», де виконує анестезіологічне забезпечення дітей та дорослих, допомагаючи хірургам, дитячим стоматологам, стоматологам-ортопедам (протезистам) та стоматологам-терапевтам надавати високоякісні послуги з максимальним комфортом для пацієнтів.

Лікар постійно підвищує свій професійний рівень, відвідуючи чисельні професійні тренінги, воркшопи, семінари, конгреси і т.п. в Україні за її межами, зокрема у США та у Великобританії, адже сучасна медицина розвивається дуже швидко, що вимагає від лікаря безперервного навчання. Лікар вільно розмовляє англійською мовою.

На перше місце Микола Васильович ставить безпеку при лікуванні маленьких пацієнтів і в роботі докладає для цього максимум зусиль.

Вільний час присвячує сім'ї, заняттями дзюдо та грі в шахи.    

 

СЕРТИФІКАТИ