Телефони:

(044) 333 49 37Клініка на Антоновича, 28(044) 333 73 21Клініка на Коновальця, 31

Зворотній зв'язок
Київ,вул. Антоновича, 28Пн-Нд 09:00-21:00вул. Коновальця, 31Вт-Пт 9:00-21:00Сб-Нд 10:00-18:00
Карта проїзду

Чому стоматолог має бути гарним фотографом?

ByNatalka

Чому стоматолог має бути гарним фотографом?

Вихідні дні наших лікарів наповнені професійною роботою в клініці або з колегами й чергова субота не стала виключенням.

На цей раз Артем Васильович Дубнов –лікар нашої клініки, щелепно-лицевий та ортогнатичний хірург, імплантолог, член Асоціації стоматологів України, елект-президент Асоціації імплантологів України, член Асоціації Краніо-Максіло-фаціальних хірургів України, член International Congress of Oral Implantologists, член International Team of Implantology, член Німецької асоціації імплантологів International Team of Implantology study club member,запрошений професор UIC (Іспанія) та директор Клубу ITI Study в Україні в рамках чергового ITI Study засідання клубу Київ організував для членів клубу не звичайне засідання, а справжній квест. До речі, тема сьогоднішнього засідання була присвячена дентальній (внутрішньо ротові) фотографії.

Сьогодністоматологу недостатньо просто провести візуальне обстеження порожнини рота, адже для того, щоб пояснити суть проблеми пацієнта і обговорити з ним ті чи інші варіанти лікування, краще показати пацієнту саму проблему. Саме томугарний стоматолог повинен вміти прекрасно сфотографувати … зуби пацієнта!

У «Клініка Дубнової” «СТОМАТОЛОГіЯ “дентальне фотопротоколювання(проведення внутрішньо ротового фотографування)вже давно є неодмінною частиною огляду у стоматолога. Наші пацієнти не просто слухають коментарі лікаря про стан зубів, але також можуть побачити його на власні очі, що підвищує рівень довіри між лікарем та пацієнтом й робить співпрацю більш плідною.

Записатися на консультацію, щоб отримати високопрофесійну консультацію стоматолога та оцінити перевагу дентальної фотографії та можна по тел. (044) 333-49-37.

ITI study_ТН тография ITI study_ТН тография2 ITI study_ТН тография1