м.Київ, вул.Антоновича 28

Пн-Пт 09:00 - 21:00
Сб,Нд 10:00 - 18:00

Карта проїзду

Бурдейна Ірина Миколаївна

ByNatalka

burdeynayaЛікар дитячий стоматолог, Член Української асоціації профілактичної та дитячої стоматології

У 2012 році закінчила стоматологічний факультет Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

2012 - 2014 рр. - інтернатура з загальної стоматології на базі Національної медичної академії післядипломного навчання ім. П.Л. Шупика та центральної районної поліклініки. Паралельно працювала стоматологом при медичному центрі «Велес».

Із 2014 року - дитячий стоматолог Військового ліцею-інтернату №23 "Кадетський корпус".

Із 2016 року - дитячий стоматолог у клініці для дітей і майбутніх мам «Mom's».

Протягом 2016 року проходила індивідуальне стажування на базі дитячого відділення "Клініки Дубнової "Стоматолог і я", а з березня 2017 року приєдналася до професійної команди наших дитячих лікарів-стоматологів.

Бере активну участь у конференціях, міжнародних конгресах і професійних майстер-класах, удосконалюється в напрямку підліткової стоматології та гігієни.

Серед ключових пріоритетів лікаря: догляд за зубами в домашніх умовах із акцентом на мотивацію дитини; корекція гігієни для попередження підліткових гінгівітів; професійна гігієна порожнини рота дитини (в т.ч. при лікуванні ортодонтичними конструкціями); лікування карієсу в постійних зубах із несформованим коренем; тісна співпраця з дитячим ортодонтом по реалізації намічених завдань; естетичні реставрації та травми постійних зубів; лікування в стані медикаментозного сну.

Знає як і вміє зацікавити та мотивувати дитину під час проведення стоматологічного лікування і профілактики.

Вільний час присвячує активним видам спорту та подорожам.