Отзывы о Клинике Дубновой «СТОМАТОЛОГиЯ»

otzyv ljutikov - Отзывы

Руслан Алышов

Прекрасный персонал. Огромная благодарность детскому стоматологу Лютикову Александру Игоревичу! Если он смог усадить моего ребенка в кресло и осмотреть, я уверен на 1000% ,что он сможет расположить к себе любого ребенка , даже с самым сложным характером!! Также хочу поблагодарить Илону Федоровну за уделённое нам время , и за готовность оказать нам помощь в кратчайшие сроки несмотря на то что у нас очень сложная ситуация!!

Олена

Звернулись у Вашу клініку з приводу термінового видалення 3 зубів :-(. Дуже неприємна продедура. Але! хірург Притков Руслан Віталійович зі своєю прекрасною помічницею зробили все спокійно, впевнено, напрочуд швидко та навіть без якихось страшних звуків,які завжди супроводжують видалення. Дякую Вам, лікарю, за це!  І процес загоювання проходив прекрасно, отримала багато корисної інформації і сьогодні зняла шви. Сам процес забувся як сон, і, дякуючи Руслану Віталійовичу, він не був страшним сном!

Анна Бохонько

Дуже задоволена лікарями і якістю послуг даної стоматології. Лікуємося тут всією сім’єю. Весь персонал завжди привітний та уважний до клієнтів. Окремо хочу подякувати хірургу Трушу С.А. за видалення «вісімок». Після процедури ні болів, ні температури, ні припухлостей не було. А також, дякую анастезіологу Присяжнюку Д.А., завдяки вашій роботі, можу сказати, що лікування зубів (в моєму випадку — видалення) може бути максимально комфортним для пацієнта. Тепер всім друзям рекомендую, якщо є можливість лікувати зуби в умовах медикаментозного сну, користуватися даною послугою.

Сніжана

Дякуємо за велике терпіння  Абраамян Вардуї Бабкенівна до нашої непосиди і енергійної донечки.
Акуратно і в ігровій формі, що є найбільш прийнятним у дитячому віці, оглянули зубки і дали чіткі рекомендації по догляду за зубами. Побільше таких приємних стоматологів як ви

Юлия Селещук

Щаслива, що у нас є такі клініки, дійсно з професійними стоматологами та найкращим підходом для клієнта Я не часто пишу відгуки, але тут не можу не поділитись, так як комусь можливо допоможу з вибором, адже сама шукала лікаря, читаючи відгуки. Отже, після того як в іншій стоматологічній клініці лікар, який мав вилікувати запалення, сказав, що там можливо тріщина в корені зуба, і для того, щоб не витрачати кошти та час на операцію, він пропонує відразу видаляти передній зуб і ставити імплант, я зі сльозами звідти пішла і прийшла на консультацію в клініку Дубнової до Подільчука Дениса Вікторовича. Він мене відразу заспокоїв, провів детальну консультацію, де розповів план лікування. І от сьогодні я вийшла з кабінету Дениса Вікторовича абсолютно щаслива та задоволена. Адже за 2 години лікар провів колосальну роботу і зберіг мій зуб

Михайло

Благодарим врачей клиники за профессионализм, заботу и доброту. Что взялись за наш непростой случай. Мы получили грамотную консультацию для дальнейшего ухода за полостью рта и зубками. Большое спасибо! Привет из Запорожья!

Мама

Виктория Степановна Рябоконь, Виталий Игоревич Павленко и вся слаженная команда вашей клиники! С момента лечения под наркозом прошло почти 2 месяца, но наша благодарность бесконечна и никогда не поздно её выразить, пришло наконец вдохновение – вот и пишу.. Наша история будет поучительной, надеюсь. У сына первые признаки кариеса я заметила в 12 месяцев. К 1.9…

Олександра

Величезна, щира подяка Дубнову Артему Васильовичу, Людина з великої літери, завдяки Вам, син знову повірив лікарям. Дякуємо за професійну консультацію і за те, що нас зрозуміли. Син таки дотримав слова і прийшов до Салтикова Іллі Олеговича, від нього ми теж отримали кваліфіковану, професійну консультацію і обов язково зустрінемося, коли порадив лікар. Також дякуємо Тарасенко Надії Вікторівні за прекрасну процедуру і ще будемо з вами співпрацювати. А ще велике дякую працівникам на ресепшн, дуже уважні, ввічливі, привітні, з вами дуже приємно спілкуватися. Ви найкращі! Процвітання й успіхів вам!!! З Величезною вдячністю, родина Немтирєвих.

Вика Новоселецкая

Я перечитала все отзывы на все более-менее крупные клиники Киева, начиная с самых худших, прежде чем остановилась на этой, и не пожалела. Сегодня меня принимал врач, в руках которого я чувствовала себя папиной дочкой, лучшим другом, малышом на коленке у Санты, яйцом Фаберже в руках у Фаберже — короче, его отношение ко мне было лучше,…

Паламарчук И.

Очень благодарю Писаренко Оксану Георгиевну! Прекрасный специалист и прекрасный человек! Обслуживаюсь у нее по чистке зубов уже более 15 лет и всегда очень, очень хорошо! Спасибо! Дякую! Здоровья  вашему коллективу! Радости!

Вы также можете почитать или оставить отзывы в социальных сетях:

Оставить отзыв