Отзывы о Клинике Дубновой «СТОМАТОЛОГиЯ»

na.ta.ri

Хочу написать слова благодарности клинике Дубновой @dubnovakidsdent , в частности доктору Ковнацкому и команде анестезиологов за лечение зубиков нашему малышу Сережке 🙂
IMG-5392

Нехлюдова Л.А.

Лютіков Олександр Ігорович, дякую за професіоналізм, за чутніть до мого онука Олега! бажаю йому успіхів у його праці, дуже міцного здоров’я!
comment_image_reloaded_217727

Оксана Арион

Чудове місце де люблять дітей! Уважні адміни, чуйні і професійні лікарі, терплячі і до найбільш боязких дітей. Приємно порадувала кабінка для дезинфекції на вході, що актуально для карантину.
18.09

Tetyana Minakova

Були сьогодні на прийомі у лікаря Ольги Ричік і тільки «п’ять зірок» враження від знайомства. Пані Ольга привітна, добра, чуйна, професійна❤️. Це був перший візит сина до лікаря-стоматолога і я рада, що обрала саме цю клініку за рекомендаціями. Побоювалася, що не дасть лікарю навіть заглянути до рота, буде плакати і стресувати, але дарма. Все пройшло прекрасно. Дивився мультик, танцював, отримав в подарунок машинку Дякую лікарю і до зустрічі на наступному плановому огляді!
comment_image_reloaded_217572

Татьяна

Труш Сергей Анатольевич — самый крутой хирург в мире! Восьмерку удалить за 5 минут — это круто!
unnamed-file-9

Устин

Илона — самый лучший стоматолог на свете!
unnamed-file-8

Міцкевич Світлана і Макс

Дуже задоволені консультацією лікаря-ортодонта Кушнір Дар’ї Олександрівни. Чудовий лікар! Гарний підхід до дитини, зрозуміле пояснення щодо стану здоров’я та необхідних дій, сучасний підхід та високий рівень професіоналізму!
unnamed-file-7

Маша

Самая лучшая клиника! Отличный доктор Наталья Александровна!
unnamed-file-6

Оксана Константиновна

Гарна клініка, вже рік ходимо, персонал профі, дитячі стоматологи супер, обов’язково знайдуть підхід до дитини. Сьогодні були на проф.огляді, враження тільки позитивні

Ivan Sorokin

Делал чистку у доктора Оксаны Писаренко — все очень понравилось. Особенно то, что на губы одевается специальная защитная капа! Помимо самой чистки получил информацию о том как правильно чистить зубы и на что обращать особое внимание. Очень советую!

Вы также можете почитать или оставить отзывы в социальных сетях:

Оставить отзыв