Отзывы о Клинике Дубновой «СТОМАТОЛОГиЯ»

Марина

Доброго вечора! Сьогодні лікували у вас зубки своїй донечці 2,5 рочків.
Перш ніж відважитися на цей крок, обійшли багато клінік, лікарів — і обрали вас!
І не помилилися!  Величезна подяка нашим лікарям — стоматологу Рябокінь Вікторії Степанівні та анестезіологу Довбні Юрію Васильовичу!

Kateryna K

Делала профессиональную чистку у Оксаны Георгиевны Писаренко. Остались только положительные впечатления и эмоции.

Друзенко Л.Г.

Дякую пташці Тарі — Оксані Георгіївні — за її безцінний професіоналізм та тепле серце!

Велике дякую Олександру Палію за золоті руки, за безмежну турботу та добре серце!

Мартиненко В.

Огромное спасибо доктору Подильчуку Денису Викторовичу за его работу и профессионализм. Желаю ему и всем его коллегам доброго здравия!

Кароліна

Труш Сергій Анатолійович — чудовий спеціаліст, який з великою чуйністю, повагою та розуміння ставиться до пацієнта! Як колега викликає велику повагу! Знімаєте шви як Бог!

Руслан Алышов

Прекрасный персонал. Огромная благодарность детскому стоматологу Лютикову Александру Игоревичу! Если он смог усадить моего ребенка в кресло и осмотреть, я уверен на 1000% ,что он сможет расположить к себе любого ребенка , даже с самым сложным характером!! Также хочу поблагодарить Илону Федоровну за уделённое нам время , и за готовность оказать нам помощь в кратчайшие сроки несмотря на то что у нас очень сложная ситуация!!

Ольга

Велике дякую Руслану Віталійовичу та його чарівній помічниці! Прийшлось терміново видаляти 3 зуби, але лікар зробив все безболісно, швидко і напрочуд впевнено. І ця впевненість передалась і мені. А те, що процес загоєння пройшов швидко — окреме ДЯКУЮ!!! Буду вас рекомендувати та бажаю заслужених кар’єрних злетів

Олена

Звернулись у Вашу клініку з приводу термінового видалення 3 зубів :-(. Дуже неприємна продедура. Але! хірург Притков Руслан Віталійович зі своєю прекрасною помічницею зробили все спокійно, впевнено, напрочуд швидко та навіть без якихось страшних звуків,які завжди супроводжують видалення. Дякую Вам, лікарю, за це!  І процес загоювання проходив прекрасно, отримала багато корисної інформації і сьогодні зняла шви. Сам процес забувся як сон, і, дякуючи Руслану Віталійовичу, він не був страшним сном!

Анна Бохонько

Дуже задоволена лікарями і якістю послуг даної стоматології. Лікуємося тут всією сім’єю. Весь персонал завжди привітний та уважний до клієнтів. Окремо хочу подякувати хірургу Трушу С.А. за видалення «вісімок». Після процедури ні болів, ні температури, ні припухлостей не було. А також, дякую анастезіологу Присяжнюку Д.А., завдяки вашій роботі, можу сказати, що лікування зубів (в моєму випадку — видалення) може бути максимально комфортним для пацієнта. Тепер всім друзям рекомендую, якщо є можливість лікувати зуби в умовах медикаментозного сну, користуватися даною послугою.

Сніжана

Дякуємо за велике терпіння  Абраамян Вардуї Бабкенівна до нашої непосиди і енергійної донечки.
Акуратно і в ігровій формі, що є найбільш прийнятним у дитячому віці, оглянули зубки і дали чіткі рекомендації по догляду за зубами. Побільше таких приємних стоматологів як ви

Вы также можете почитать или оставить отзывы в социальных сетях:

Оставить отзыв