Рычик Ольга Александровна

Врач - детский стоматолог

rychik s 696x1024 - Рычик Ольга Александровна

Врач — детский стоматолог

2009-2014 — учеба на стоматологическом факультете Национального медицинского университета А.А. Богомольца.

2014-2016 интернатура по общей стоматологии НМАПО им П .Л Шупика

2017 — специализация по детской стоматологии НМАПО им ПЛ Шупика

2014 — 2018 —  клиника «Одонтомед», врач-стоматолог общего приема

2018-2019 — клиника «Олвидент», врач-стоматолог детский

2019-2020 —  клиника «Аванто», врач-стоматолог детский

Врач постоянно совершенствует свои знания и практические навыки, проходит обучение и посещает семинары. Ольга Александровна любит путешествовать, а также занимается танцами.

“Еще во время учебы в университете я заинтересовалась детской стоматологией и особенно лечением деток в медикаментозном сне. Мир детской стоматологии был интересен и загадочен. Уже тогда хотелось, чтобы детская стоматология развивалась у нас в стране, а лечение «мы чуть-чуть придержим» и «молочные зубы не болят» ушло куда-нибудь в прошлое. Окончательно я поняла что я буду детским стоматологом когда на первый мой самостоятельный приём как доктора ко мне пришли две девочки с достаточно сложными диагнозами. Это был явный знак и распоряжение свыше. Очень хочется быть для ребёнка другом, помощником и показать ему, что детская стоматология может быть яркой, красочной и без боли”

Сертификаты

Отзывы о враче

Света Неижкаша

Нам очень понравилось. Администратор встретил при входе, помог с одеждой, измерил температуру. Дальше заполнили анкету (были впервые). Доктор Оля была очень дружелюбной, дочке понравилось. Очень быстро справились с молочными зубками передними, они сами не выпадали. Подарочки, мультики, конфетки без сахара! Ну что может быть лучше? 😃 теперь предстоит более капитальное лечением, надеемся все пройдёт так…

Олена

Хочу висловити велику вдячність лікарю Ричик Ользі Олександрівні! Дитина ходить до лікаря з великим задоволенням. Робота зроблена як завжди досконало і з любов’ю!  Бажаємо натхнення і процвітання в подальшій роботі. До нових зустрічей!

Анна Чернюк

Хочу поблагодарить, профессионалов своего дела: анестезиолога 💉 Присяжнюк Дмитрия Александровича🥰 и зубную фею 🦷 Рычик Ольгу Александровну🥰 за пролеченные зубки нашей принцессе👑 в условиях медикаментозного сна😴. Все было на высшем уровне, не зря ехали к Вам из города Черкасс 🚘 ! Девочкам👱‍♀️👱‍♀️👱‍♀️ с рецепшена , отдельная благодарность за внимательность и четкую работу!♥️♥️♥️

Оксана Арион

Чудове місце де люблять дітей! Уважні адміни, чуйні і професійні лікарі, терплячі і до найбільш боязких дітей. Приємно порадувала кабінка для дезинфекції на вході, що актуально для карантину.
18.09

Tetyana Minakova

Були сьогодні на прийомі у лікаря Ольги Ричік і тільки «п’ять зірок» враження від знайомства. Пані Ольга привітна, добра, чуйна, професійна❤️. Це був перший візит сина до лікаря-стоматолога і я рада, що обрала саме цю клініку за рекомендаціями. Побоювалася, що не дасть лікарю навіть заглянути до рота, буде плакати і стресувати, але дарма. Все пройшло прекрасно. Дивився мультик, танцював, отримав в подарунок машинку Дякую лікарю і до зустрічі на наступному плановому огляді!
comment_image_reloaded_217572

Оксана Константиновна

Гарна клініка, вже рік ходимо, персонал профі, дитячі стоматологи супер, обов’язково знайдуть підхід до дитини. Сьогодні були на проф.огляді, враження тільки позитивні

Остап

Мені найбільш сподобалось, що у кінці можна вибрати подарунок, який сподобався!
0708-1-1

Житникова София

Огромная благодарность руководству клиники и нашему врачу Ольге Александровне. Очень радует, что можно получить консультацию по любому вопросу, врачи справляются с проблемой любой сложности. Спасибо за профессионализм и здоровые зубки.
0708-

Наталья

Благодарю Ольгу Александровну — очень профессионально подходит к своей работе, отвечает на все вопросы, находит подход к ребёнку и очень качественно делает свою работу) Очень важно сохранить здоровье зубов, а это не под силу любой стоматологии. У нас была проблема с одним зубом очень серьёзная, ребёнку вычистили канал под микроскопом. Важно, что в клинике могут работать с зубами любой сложности. Рекомендую! Большая благодарность руководству стоматологии!
0708-2

tanita_333

Я питала у всіх в кого могла і купа прекрасних відгуків було про клініку Дубнової @dubnovakidsdent . Вона не нова, а вже із здобутою репутацією. Там профі своєї справи. Я не могла повірити, що будь-які діти там самі відкривають рот, поки не побачила як це робить моя Соломія. То був приємний шок. Єдина клініка Дубнової просто вразила нас наповал своїм підходом. Вперше ми прийшли на консультацію і огляд і мені дали заповнювати огромну анкету про дитину. Потім брали анкету, вивчали її і приходили за дитиною вже підготовлені. Називали її тими словами, як ми її називаємо вдома, увімкнули саме той мульт, який вона любить. Попросила лікарка їй порахувати зубки, а потім шоб лікарка їй і так далі.
Найголовніше, що не було спішки. Якшо бачили, що дитина поки не готова відкривати рот, то ніхто силою чи через плач не змушував. Вони грались далі поки дитина не відчувала себе впевнено. Це просто бомба. Мені здалось, що там всі лікарі пройшли професійні психологічні курси. Просто браво
В каруселі покажу фото і відео з прекрасною тьотьою Олею, до якої ми потрапили. Мені здається там всі лікарі такі прекрасні. Тому можете не чекати місяці до Олега Ковнацького, а сміло йти до будь-кого
Первинний огляд пройшов шикарно. Соломка досі згадує, що їй лікарка подарувала колечко і помаду) Хіба ж не це головне, коли дитина з радістю йде і виходить від стоматолога, а потім ще й каже Хоцю ще рааааз. Я ж спеціально шукала таку клініку, яка знає різницю між наркозом і мяким седативним сном. В клініці Дубнової використовують якісні французькі препарати Севуфлоран і Пропофол, які жодним чином не лишають наслідків на організмі і виходять з сечею через 3 години після процедури. На саму процедуру Соломка їхала з радістю, бо ми були спокійні, а вона це відчувала. Знову спокійно домовились з Соломкою понюхати смачну полуничку з маски, 5 секунд в тата на руках і дитина заснула. Потім татко прийшов до мене і ми чекали 3.5 години. До нас час від часу заходили і розповідали, що все йде добре і що нема проблемних зубів які треба виривати Потім коли Соломку перенесли в кімнату, де вона має прокидатись, покликали нас. Вона була в шапочці під ковдрочкою і з датчиком серцебиття на пальчику. Все пройшло прекрасно.
1-1