Рябоконь Виктория Степановна

Врач - детский стоматолог

rjabokon viktorija 768x1024 - Рябоконь Виктория Степановна

Врач — детский стоматолог

2010 г.   — окончила стоматологический факультет Национального медицинского университета им. А.А. Богомольца
2012-2016 г.г. — интернатура по общей и детской стоматологии на базе Национальной медицинской академии последипломного образования им. П.Л. Шупика
С 2016 года работает детским стоматологом в государственных и частных клиниках.
Виктория Степановна постоянно совершенствует свои знания и навыки, участвует в семинарах и мастер-классах.
«Я решила стать детским врачом после рождения сына, появилось желание знать все о детских зубки. Тогда поняла, что детская и взрослая стоматологии — это два совершенно разных направления стоматологии.
Начинать уход за зубами нужно с первого зубчика, учиться бережно относиться к своим зубам ребенок может с детства и когда она будет взрослеть, она будет всегда помнить о важности и необходимости ухода за зубками так же как будет ухаживать за всем своим организмом.
Лучшим результатом лечения наряду с высоким качеством считаю развенчание страхов у детей перед стоматологическими манипуляциями и появление желания у маленьких пациентов прийти к нам в гости снова. «

Интересуюсь детской психологией. Считаю детей теми уникальными людьми, у которых нужно учиться и перенимать такие важные качества как искренность, доброта и умение воспринимать мир в целом. » «Дети — это самые интересные собеседники.
Невероятно интересное дело — пытаться смотреть на любую ситуацию под детским углом зрения. Тогда можно найти незаурядные ответы на сложные вопросы и взглянуть на обычные, рутинные вещи совершенно с другой проекции.»

Сертификаты

Отзывы о враче

Оксана Арион

Чудове місце де люблять дітей! Уважні адміни, чуйні і професійні лікарі, терплячі і до найбільш боязких дітей. Приємно порадувала кабінка для дезинфекції на вході, що актуально для карантину.
18.09

Tetyana Minakova

Були сьогодні на прийомі у лікаря Ольги Ричік і тільки «п’ять зірок» враження від знайомства. Пані Ольга привітна, добра, чуйна, професійна❤️. Це був перший візит сина до лікаря-стоматолога і я рада, що обрала саме цю клініку за рекомендаціями. Побоювалася, що не дасть лікарю навіть заглянути до рота, буде плакати і стресувати, але дарма. Все пройшло прекрасно. Дивився мультик, танцював, отримав в подарунок машинку Дякую лікарю і до зустрічі на наступному плановому огляді!
comment_image_reloaded_217572

Оксана Константиновна

Гарна клініка, вже рік ходимо, персонал профі, дитячі стоматологи супер, обов’язково знайдуть підхід до дитини. Сьогодні були на проф.огляді, враження тільки позитивні

Остап

Мені найбільш сподобалось, що у кінці можна вибрати подарунок, який сподобався!
0708-1-1

Житникова София

Огромная благодарность руководству клиники и нашему врачу Ольге Александровне. Очень радует, что можно получить консультацию по любому вопросу, врачи справляются с проблемой любой сложности. Спасибо за профессионализм и здоровые зубки.
0708-

Наталья

Благодарю Ольгу Александровну — очень профессионально подходит к своей работе, отвечает на все вопросы, находит подход к ребёнку и очень качественно делает свою работу) Очень важно сохранить здоровье зубов, а это не под силу любой стоматологии. У нас была проблема с одним зубом очень серьёзная, ребёнку вычистили канал под микроскопом. Важно, что в клинике могут работать с зубами любой сложности. Рекомендую! Большая благодарность руководству стоматологии!
0708-2

tanita_333

Я питала у всіх в кого могла і купа прекрасних відгуків було про клініку Дубнової @dubnovakidsdent . Вона не нова, а вже із здобутою репутацією. Там профі своєї справи. Я не могла повірити, що будь-які діти там самі відкривають рот, поки не побачила як це робить моя Соломія. То був приємний шок. Єдина клініка Дубнової просто вразила нас наповал своїм підходом. Вперше ми прийшли на консультацію і огляд і мені дали заповнювати огромну анкету про дитину. Потім брали анкету, вивчали її і приходили за дитиною вже підготовлені. Називали її тими словами, як ми її називаємо вдома, увімкнули саме той мульт, який вона любить. Попросила лікарка їй порахувати зубки, а потім шоб лікарка їй і так далі.
Найголовніше, що не було спішки. Якшо бачили, що дитина поки не готова відкривати рот, то ніхто силою чи через плач не змушував. Вони грались далі поки дитина не відчувала себе впевнено. Це просто бомба. Мені здалось, що там всі лікарі пройшли професійні психологічні курси. Просто браво
В каруселі покажу фото і відео з прекрасною тьотьою Олею, до якої ми потрапили. Мені здається там всі лікарі такі прекрасні. Тому можете не чекати місяці до Олега Ковнацького, а сміло йти до будь-кого
Первинний огляд пройшов шикарно. Соломка досі згадує, що їй лікарка подарувала колечко і помаду) Хіба ж не це головне, коли дитина з радістю йде і виходить від стоматолога, а потім ще й каже Хоцю ще рааааз. Я ж спеціально шукала таку клініку, яка знає різницю між наркозом і мяким седативним сном. В клініці Дубнової використовують якісні французькі препарати Севуфлоран і Пропофол, які жодним чином не лишають наслідків на організмі і виходять з сечею через 3 години після процедури. На саму процедуру Соломка їхала з радістю, бо ми були спокійні, а вона це відчувала. Знову спокійно домовились з Соломкою понюхати смачну полуничку з маски, 5 секунд в тата на руках і дитина заснула. Потім татко прийшов до мене і ми чекали 3.5 години. До нас час від часу заходили і розповідали, що все йде добре і що нема проблемних зубів які треба виривати Потім коли Соломку перенесли в кімнату, де вона має прокидатись, покликали нас. Вона була в шапочці під ковдрочкою і з датчиком серцебиття на пальчику. Все пройшло прекрасно.
1-1

Мама

Наш первый визит к стоматологу словно сказка! Спасибо Рычик Ольге за супер подход к ребенку. Рекомендую!
IMG-4004-1