Прытков Руслан Витальевич

Стоматолог-хирург-пародонтолог

Врач стоматолог, хирург — пародонтолог. Член Украинской Академии Пародонтологии

В 2016 году окончил Ивано-Франковский медицинский университет, проходил стажировку в Германии.

С 2016 года работал в частных стоматологических клиниках г. Ивано-Франковска.

В 2021 году присоединился к команде «Клиники Дубновой «Стоматология ».

Врач специализируется на хирургической пародонтологии и общей хирургической стоматологии. Предлагает хирургические вмешательства пациентам в таких ситуациях, как рецессия десны (обнажение корней зубов), значительная потеря костной ткани вокруг зубов, агрессивные формы пародонтита.

Отзывы про врача

В.Ранський

Доктор Труш Сергій — високий професіонал, доктор з великої літери. Низький уклін Лесі Юріївні за виховання молодих кадрів та дух чутності й людяності, притаманний усьому колективу клініки

Елена

Чудеса в мире есть и волшебники в нем встречаются! Всем добра! Благодаря Артему Васильевичу и прекрасному чуткому персоналу я верю в сказку! Спасибо

Кароліна

Труш Сергій Анатолійович — чудовий спеціаліст, який з великою чуйністю, повагою та розуміння ставиться до пацієнта! Як колега викликає велику повагу! Знімаєте шви як Бог!

Ольга

Велике дякую Руслану Віталійовичу та його чарівній помічниці! Прийшлось терміново видаляти 3 зуби, але лікар зробив все безболісно, швидко і напрочуд впевнено. І ця впевненість передалась і мені. А те, що процес загоєння пройшов швидко — окреме ДЯКУЮ!!! Буду вас рекомендувати та бажаю заслужених кар’єрних злетів

Олена

Звернулись у Вашу клініку з приводу термінового видалення 3 зубів :-(. Дуже неприємна продедура. Але! хірург Притков Руслан Віталійович зі своєю прекрасною помічницею зробили все спокійно, впевнено, напрочуд швидко та навіть без якихось страшних звуків,які завжди супроводжують видалення. Дякую Вам, лікарю, за це!  І процес загоювання проходив прекрасно, отримала багато корисної інформації і сьогодні зняла шви. Сам процес забувся як сон, і, дякуючи Руслану Віталійовичу, він не був страшним сном!

Анна Бохонько

Дуже задоволена лікарями і якістю послуг даної стоматології. Лікуємося тут всією сім’єю. Весь персонал завжди привітний та уважний до клієнтів. Окремо хочу подякувати хірургу Трушу С.А. за видалення «вісімок». Після процедури ні болів, ні температури, ні припухлостей не було. А також, дякую анастезіологу Присяжнюку Д.А., завдяки вашій роботі, можу сказати, що лікування зубів (в моєму випадку — видалення) може бути максимально комфортним для пацієнта. Тепер всім друзям рекомендую, якщо є можливість лікувати зуби в умовах медикаментозного сну, користуватися даною послугою.

Олександра

Величезна, щира подяка Дубнову Артему Васильовичу, Людина з великої літери, завдяки Вам, син знову повірив лікарям. Дякуємо за професійну консультацію і за те, що нас зрозуміли. Син таки дотримав слова і прийшов до Салтикова Іллі Олеговича, від нього ми теж отримали кваліфіковану, професійну консультацію і обов язково зустрінемося, коли порадив лікар. Також дякуємо Тарасенко Надії Вікторівні за прекрасну процедуру і ще будемо з вами співпрацювати. А ще велике дякую працівникам на ресепшн, дуже уважні, ввічливі, привітні, з вами дуже приємно спілкуватися. Ви найкращі! Процвітання й успіхів вам!!! З Величезною вдячністю, родина Немтирєвих.

Юлія

Дуже дякую Труш Сергію Анатолійовичу та Вікторії за вашу роботу, ваш професіоналізм, турботу… Ви великі молодці, я дуже рада, що обрала саме вас!

Олена

Дякуємо за професіоналізм! Ви найкращі. Ми приїхали з іншого міста і не шкодуємо, що обрали саме вас. Хірург, анестезіолог, персонал — найкращі вам побажання! Ви робите для людей неможливе. Повернемося обов’язково!

Ольга

Виривала зуб мудрості вперше. Страшенно боялася. Але це було зовсім не боляче і дуже швидко. Неймовірно уважний та вправний лікар! Дякую за фантастичну працю Сергію Анатолійовичу Трушу і всьому колективу клініки!!! Здоров’я, щастя і натхнення! Дякую за вашу працю!!