г.Киев, ул.Антоновича, 28

Пн-Пт 09:00 - 21:00
Сб,Вс 10:00 - 18:00

Карта проезда

Отзывы о стоматологах-анестезиологах

Июн 26, 2019
Ольга

Щиро вдячні Лютікову Олександру Ігоревичу та Дем'янюку Миколі Васильовичу за здорову посмішку нашого малюка! Приємно вражені ретельним професійним підходом та чуйним ставленням до маленьких пацієнтів! Наважитися на лікування сина у медикаментозному сні нашій родині було непросто, однак це був насправді найоптимальніший вихід у нашій ситуації. Ми, батьки, відчули неймовірну підтримку як під час процедури, так і опісля. Цінуємо Вашу увагу до здоров'я нашої дитини! Надалі тільки з Вами!!!

Июн 19, 2019
@i_am_louna

Не сочту слов благодарности Илоне Федоровне Ишутко и анестезиологу Демьянюк Николаю Васильевичу, которые за несколько часов проделали невероятно сложную, ювелирную работу по лечению зубов в медикаментозном сне для нашей принцессы!А их, на секундочку, у нас было точно не меньше 6-8 штук!Ребята, вы - не меньше, чем волшебники! Спасибо всему персоналу @dubnovakidsdent за внимание, дружелюбие и помощь. P.S. и за угощения) Честно, это лучшая команда стоматологов и анестезиологов в Киеве!От всей души рекомендую!Подробно в Директ, кому нужно, тк знаю, что вопрос детского кариеса актуален для многих. А вообще, берегите зубы с молоду Тот неловкий момент, когда все зубы здоровы и пора уходить, а так не хочется Спасибо миллион миллионов раз)

Июн 18, 2019
Ірина

Хочемо подякувати лікарю-стоматологу Надії Вікторівній і лікарю-анестезіологу Миколі Васильовичу ! Лікували зубки синочку , якому 1,7 років і дуже задоволені ! Можемо сміливо сказати , тут працюють одні з найкращих спеціалістів , дуже приємні люди , як лікарі , так і адміністрація ! Взагалі в клініці Дубнової дуже затишно , в дитячому відділені , в кімнаті очікування є ігровий коврик , телевізор з мультфільмами , що дуже до вподоби діткам . Не має відчуття , що ти в клініці , таке відчуття , ніби ти прийшов до давно знайомих друзів ! Справді ☺️ Але ми тут вперше і надалі будемо відвідувати Вас ! Вдячні !

adfjgjgk

Июн 14, 2019
Наталия Помин

Добрий день! В даній клініці ми лікували зубки своїй донечці Катрусі, яка має онкохворобу. Клініка Дубновоі єдина не відмовила нам, адже пролікувати потрібно було 12 зубчиків під наркозом та й ще дитині з такою хворобою. Вдячні за професіоналізм та компетентність всіх працівників даної клініки. Особливо вдячні лікарю Ілоні Федорівні та анастазіологу.

Май 17, 2019
Ольга

В жодній клініці я не бачила такого високого рівня професіоналізму у поєднанні з увагою до дітей! Моїй доньці (1,3 роки) потрібно було термінове лікування зуба під наркозом. Уся підготовка до процедури - як дитини, так і батьків - була скоординована Олегом Леонідовичем і Миколою Васильовичем на найвищому рівні. Одразу після маніпуляції було постійне спостереження за дитиною. Лікарі поводять себе як друзі дітей, дуже уважні і дбайливі. Дякуємо за вашу висококваліфіковану допомогу у терміновій ситуації! З повагою, Ольга.

Май 10, 2019
Надежда

Лечили зубы дочери ( 1 год 1м.) ! Ситуация у нас была не простая Лечить нужно было под наркозом!!! Мне, как маме было очень страшно......только одно слово НАРКОЗ.... уже ввело в стопор ( она ведь совсем маленькая...) Лютиков Александр Игоревич и анастезиолог Демянюк Николай Васильевич профессионалы своего дела!!! Сердечно Благодарим! Дай Бог Вам здоровья.

Май 6, 2019
Оксана

Огромное спасибо Ковнацкому Олегу Леонидовичу за то, слышите детей и родителей и всегда предлагаете пути решения проблемы. Я рада, что однажды мы попали к Вам. Второй раз лечим зубки ребенку в медикаментозном сне. В этот раз нашим анестезиологом был Николай Васильевич, который расположил к себе ребенка, тщательно его осмотрел и все время находился рядом. Еще раз огромное спасибо за ваш труд!!!!!

Оставьте свой отзыв


С помощью этой формы можно оставить отзыв о компании или врачу клиники.
Все отзывы будут обязательно рассмотрены.