г.Киев, ул.Антоновича, 28

Пн-Пт 09:00 - 21:00
Сб,Вс 10:00 - 18:00

Карта проезда

Отзывы о детских стоматологах

14-03-2019

Мар 14, 2019
Ольховик Рома, его мама Аня и бабушка

Олег Леонидович - лучший! В экстренной ситуации принял, помог, не напугул сына (3,5 лет). За это огромное спасибо. Мы - Ваши! Олег Леонидович! Спасибо!

Мар 4, 2019
Ігор

Доброго дня. На даний момент лікуємо проблемні зуби в Надії Вікторівни. Потрапили до вказаного лікаря випадково. Знайомству з Надією Вікторівною передувало відвідування 4 дитячих стоматологічних клінік/кабінетів. На жаль, в попередніх місцях лікарям не вдавалося ввійти в довіру до дитини, щоб розпочати та успішно проводити лікування. Надії Вікторівні це вдалося, і можливо дитина (7 років), вважає її своїм другом, що допомагає врятувати та вилікувати хворі зуби. Лікування, що проводиться, на мій погляд, складне (суб'єктивна оцінка, так як я не стоматолог) і як видно по реакції дитини неприємне. Але, при всій складності ситуації, лікарю вдалося доступно на прикладах пояснити важливість та необхідність проведення стоматологічних робіт по порятунку зубів. Пишучи цей відгук звернув увагу на сторінку Надії Вікторівни, де описано її погляд на лікування: «Щиро вірить, що чисті, відверті та позитивні стосунки із дитиною під час стоматологічного лікування – запорука його успіху та стоматологічного здоров'я дитини.» Це бачення, на мій погляд, співпадає з баченням дітей. В зв'язку з чим впевнений, що вона потоваришує та врятує багато діток з їх стоматологічними проблемами. Так тримати – продовжуйте допомагати діткам. Дякую за роботу. Не хворійте )

Фев 2, 2019
Оксана

Огромная благодарность доктору Александре Михайловне, что нашла подход к Ярославу! Теперь поход к стоматологу он ждет с нетерпением. А так же анестезиологу Максиму Анатольевичу! Благодаря профессионализму, следованию новым технологиям смогли спасти зубки, которые в других клиниках хотели удалять. Спасибо за ваше мастерство!

17-01-19

Янв 17, 2019
Юлия Остроушко

Олег Леонідович, дякую!! Ілля стрибає від щастя бо, цитую, "моє серце і душа просто плачуть від радості". Ви часто питаєте мене про Ілюшиного ідеального дитячого стоматолога, то ось він, на фото)

24-12-18

Дек 24, 2018
Александра Качан

Наш улюблений лікар) В клініку з радістю.

LilyKachurina_17-12-18

Дек 17, 2018
Lily Kachurina

Щиро дякую за Вашу професійну роботу і відкрите серце! Протягом кількох років, цей чудовий медичний заклад позбавляє болю і дарує здоров'я моєму синочку Остапчику. Ми щиро дякуємо чудовому лікарю Вадиму Вадимовичу і всьому персоналу за допомогу і доброзичливе ставлення! Для нас Ваша підтримка є дуже важливою! Дякую, що опікується зірками, чиї батьки загинули в АТО. Те, що Ви для нас робите, характеризує Вас не тільки, як чудових спеціалістів, професіоналів своєї справи, що творять дива на супер сучасному обладнанні, але, як Людей з великої літери! кожного разу розчулююся до сліз. Дякую Вам і бажаю всього найкращого! Нехай життя віддячить з торицею Вам всім за Вашу доброту і громадянску позицію. Дякуємо, що Ви з нами!

Дек 15, 2018
Рената

Не хватит слов что бы выразить огромнейшую благодарность сотрудникам детского отделения, а в частности Ковнацкому Олегу Леонидовичу, Левченко Максиму Анатольевичу и Слабковскому Вадиму Вадимовичу !!! Спасибо, что несмотря на огромное количество маленьких пациентов, очень плотную запись, вы смогли выделить время и оказать "скорую" и очень необходимую помощь нашему ребенку!!! Спасибо, что не обманули, а превзошли наши ожидания, так как ехали именно к вам 350 км!!! И самое главное - СПАСИБО, что несмотря на высокий профессионализм, огромное количество пациентов, отсутствие свободной минутки, вы не потеряли человечность, возможность сочувствовать и помогать тем, кто нуждается в вашей помощи!!!

Оставьте свой отзыв


С помощью этой формы можно оставить отзыв о компании или врачу клиники.
Все отзывы будут обязательно рассмотрены.