г.Киев, ул.Антоновича, 28

Пн-Пт 09:00 - 21:00
Сб,Вс 10:00 - 18:00

Карта проезда

Отзывы о Клинике Дубновой «СТОМАТОЛОГиЯ» (г. Киев)

Авг 4, 2017
Маріанна

В захопленні від дитячого лікаря Олега Леонідовича! Надзвичайно уважний до потреб пацієнтів і їх батьків. Дуже детально все пояснює, навіть по кілька разів, якщо потрібно. Син 3 роки навіть не помітив, коли йому знімали наліт. Дуже дякую лікарю за професіоналізм та надзвичайні особистісні якості! Дуже приємно віддавати дитину в такі руки. Окреме дякуємо за чудову дитячу кімнату. Було б взагалі мега чудово, якби був вибір мови мультиків. Наразі лише російською.

Июл 28, 2017
Андрей

хочу выразить огромную благодарность вашей клинике, за то что взялись за мой случай и нашли время, а особенно Подильчук Денису Вікторовичу, за его профессионализм и знания, за прекрасное отношение и душевный подход к пациенту, с такими врачами ничего не страшно! Огромное спасибо всем кто приложил руку к моему выздоровлению!

Июл 19, 2017
Наталія Патола

Щиро дякую Денису Вікторовичу Подильчуку за віртуозну роботу! Складність лікування мого зубчика була у надзвичайній близькості коренів до верхньощелепної пазухи. Права на помилку не було, особливо, враховуючи загальний стан організму і попередні неодноразові хірургічні втручання на цій пазусі. За один візит (2 години) все було зроблено високоточно і ідеально. Окремо хочу подякувати за чисто людське розуміння, серйозний підхід, уважність і доброзичливість. Якщо раніше ендодонтія у мене чітко асоціювалася з гестапо, то зараз — з професійним і якісним, абсолютно спокійним вирішенням проблеми :).

    Июл 19, 2017
    Natalka

    Дякуємо Вам, пані Наталія, за теплі слова, небайдужість, а ще й за сміливість ось так відкрито та честно розповісти про ваші почуття! З повагою, Ваша "Клініка Дубнової "СТОМАТОЛОГіЯ"

14-07-2017

Июл 14, 2017
Ксения Шкоденко

Спасибо Олегу Леонидовичу за здоровые зубы!

2017

Июл 4, 2017
Ксения Бикман

Люблю ВАС!

01-08-17

Июл 1, 2017
Надежда Беличенко

Хочу выразить огромную благодарность Денису Викторовичу, за прекрасную работу, внимание, а самое главное безболезненность. Очень хорошая и чистая клиника. Самый приятный визит в стоматологической кабинет. Клиника высшего уровня. Спасибо!

20-06-17

Июн 20, 2017
Стас Василевский

Спасибо! Здесь Класний Администратори и есть интернет. Спасибо Ане, Ярине, Аня 2.

Оставьте свой отзыв


С помощью этой формы можно оставить отзыв о компании или врачу клиники.
Все отзывы будут обязательно рассмотрены.