г.Киев, ул.Антоновича, 28

Пн-Пт 09:00 - 21:00
Сб,Вс 10:00 - 18:00

Карта проезда

Отзывы о Клинике Дубновой «СТОМАТОЛОГиЯ» (г. Киев)

01_28

Янв 28, 2016
Ветеран АТО

Щіро дякую!!! Большое спасібо! Все на високом уровне

Янв 26, 2016
Ирина Сухарева (отзыв со страницы в ФБ)

Українці, волонтери тапріоти, я хочу розказати вам про цю клініку, її колектив і про неймовірну, чудову жінку Дубнову Лесю Юріївну! Я вдячна випадку завдяки якому ми познайомились. Я одразу відчула щіре тепло і людяність якими випромінювали очі цієї жінки патріотки. Волонтери одразу розпізнають один одного, нам було про що поговорити, поділитись враженнями від подій на Сході, про наші волонтерські шляхи по-війні…про госпіталь і таке інше.Мене вразило що вона зі своїм колективом, сім’єю налагодили стоматологічну допомогу бійцям на фронті, лікують наших захісників у себе в кліниці і ще…вона мені каже: «я сушу овочі для борщів»…- «коли?!» і вражаюча відповідь — «вночі»!! Знаєте, я бачила з якою щірою любовю та піклуванням вона відноситься до кожного бійця, це можливо лише коли у людини «велике» серце!!Коли я привезла до клініки втомленого і змученого болью свого побратима, який на пів дня був в Києві з самого передка і знову туди, я почула її розповідь, що Клініка розпочинає лікування дітей наших загиблих Героїв….я не могла вимовити все те що мене переповнювало.. потім дізнавшись. що хлопці повертаються на передову вона намагалась зробити ще щось для них, вона так хвилювалась за них.. Мій друг був вражений цією жінкою, він казав мені: «яка чудова і щіра жінка, я тішусь тим що тут в тилу є такі люди, я щіро вдячний і радію, що познайомився з нею,з лікарями та колективом, хлопці щіро вдячні ..шуткували — поїхав лікуватись а повернувся з подарунками!!!» Знаете, як приємно розмовляти з людиною, яка має такі ж почуття до нащих захісників як і ти, живе тими ж надіями та робить все що може і навіть більше! Я вдячна всім лікарям які лікують наших захісників і їх діточок, всьому персоналу Клініки, я вклоняюсь перед кожним з вас за вашу щіру любов, допомогу і партіотизм!! В вашій кліниці чудова атмосфера щірості і піклування про кожного пацієнта, дякую! Хай Всевишній благословить та оберігає вас і ваших близьких, ваша робота це теж шлях до нашої перемоги над ворогом!!Дякую!!

01_23

Янв 23, 2016
Марія!

Дякую Ковнацкому Олегу Леонідовичу!!! за добру спару!!! Міцного Вам здоров'я!

12.30

Дек 30, 2015
З повагою Іванищів Ігор Матвійович, друг «Хмурий»

Велике спасибі колективу клініки за профессійність, чуйність порузоміння

Дек 24, 2015
Михаил. 90 бат, 81 бригады ВДВ, ЗАВ РВП

С Клиникой Дубновой я познакомился в зоне АТО…..Да…Леся Юрьевна, Артём тоже были там…. Честно говоря было удивительно, находясь под Донецком, узнать, что можно поехать на «базу» и сделать зубы. По крайней мере то, что можно было сделать в мобильном кабинете (удаление, пломбы).
Мало того, ещё получить приглашение на дальнейшее лечение после увольнения. Ни о каких деньгах речи не было ваАбще. Что имеем на сегодняшний день….. + 11 НОВЫХ зубов, — кариес и камни на всех своих!
Большое спасибо всем: - красивым и внимательным девушкам на ресепшн (звонили, напоминали, кофе наливали) - Денису (в 3 приёма сделал каналы) - Кирилу и Жанне (2 месяца работы по протезированию) - Тамаре (зубной техник)
Леся Юрьевна, Вам спасибо за ВСЁ!
Если что…..можете на меня рассчитывать!

12.19

Дек 19, 2015
С любовью вся наша семья Письменных.

Олегу Леонидовичу!!! Благодаря ему, у нашей Вики красивые и здоровые зубы. Она с удовольствием готова посещать стоматолога. Олег Леонидович! У Вас золотые руки и доброе сердце. С наступающим Новым 2016 годом!

12.16

Дек 16, 2015
Федя

Спасибо огромное нашему любимому доктору Олегу Леонидовичу! Этот доктор - просто волшебник!! Он вернул моему шестилетнему сыну Федору красивую белозубую улыбку! Мы в восторге и восхищении. Мы вас любим.

Оставьте свой отзыв


С помощью этой формы можно оставить отзыв о компании или врачу клиники.
Все отзывы будут обязательно рассмотрены.