г.Киев, ул.Антоновича, 28

Пн-Пт 09:00 - 21:00
Сб,Вс 10:00 - 18:00

Карта проезда

Отзывы о Клинике Дубновой «СТОМАТОЛОГиЯ» (г. Киев)

523rhh

Июн 18, 2019
Даниэла

Большое спасибо за процедуру! Лучшая стоматология!!!

adusri

Июн 18, 2019
Марина Карпий

Это не реклама! Это огромная благодарность лучшему гигиенисту Оксане Георгиевне и Клинике Дубновой

lgljf

Июн 18, 2019
Родина Мудролюбових

Дякуємо за небайдужість і своєчасну та кваліфіковану допомогу Слабковському В.В. та Ковнацькому О.Л. Найкраща клініка! Клініка майбутнього. Також дякуємо персоналу!

Июн 18, 2019
Ірина

Хочемо подякувати лікарю-стоматологу Надії Вікторівній і лікарю-анестезіологу Миколі Васильовичу ! Лікували зубки синочку , якому 1,7 років і дуже задоволені ! Можемо сміливо сказати , тут працюють одні з найкращих спеціалістів , дуже приємні люди , як лікарі , так і адміністрація ! Взагалі в клініці Дубнової дуже затишно , в дитячому відділені , в кімнаті очікування є ігровий коврик , телевізор з мультфільмами , що дуже до вподоби діткам . Не має відчуття , що ти в клініці , таке відчуття , ніби ти прийшов до давно знайомих друзів ! Справді ☺️ Але ми тут вперше і надалі будемо відвідувати Вас ! Вдячні !

adfjgjgk

Июн 14, 2019
Наталия Помин

Добрий день! В даній клініці ми лікували зубки своїй донечці Катрусі, яка має онкохворобу. Клініка Дубновоі єдина не відмовила нам, адже пролікувати потрібно було 12 зубчиків під наркозом та й ще дитині з такою хворобою. Вдячні за професіоналізм та компетентність всіх працівників даної клініки. Особливо вдячні лікарю Ілоні Федорівні та анастазіологу.

Июн 13, 2019
София Лиманская

Я, София Лиманская, хочу поблагодарить Клініку Дубнової. Эта стоматология потрясная! и мне очень понравилась ваша идея положить в WC зубную щетку на которой есть паста. И эта идея мне нравится потому, что один раз, когда мы с мамой и братом были здесь впервые, мой брат забыл почистить зубы и он обнаружил щетку и обрадовался. Спасибо вам

Июн 7, 2019
Юлія

Дуже задоволена стоматологією Дубнової.Особливо хочу подякувати лікарю Ілоні та анестезіологу Михайлу за висококваліфіковану допомогу нашому синочку. Після лікування у дитини не біль та страх,а позитивні емоції. Надалі тільки у вас і з вами) Ви найкращі!

Оставьте свой отзыв


С помощью этой формы можно оставить отзыв о компании или врачу клиники.
Все отзывы будут обязательно рассмотрены.