Телефоны:

(044) 333 49 37Клиника на Антоновича, 28(044) 333 73 21Клиника на Коновальца, 31

Обратный звонок
Киев,ул. Антоновича, 28Пн-Вс 09:00-21:00ул. Коновальца, 31Вт-Пт 9:00-21:00Сб-Вс 10:00-18:00
Карта проезда

Отзывы о Клинике Дубновой «СТОМАТОЛОГиЯ» (г. Киев)

unnamed-file-5

Июл 29, 2020
Ирина

Спасибо огромное Юлии Заблоцкой за супер проф.гигиену. Руки нежные! Всем рекомендую! PS Зубы чистить научили :)

1-1

Июл 29, 2020
tanita_333

Я питала у всіх в кого могла і купа прекрасних відгуків було про клініку Дубнової @dubnovakidsdent . Вона не нова, а вже із здобутою репутацією. Там профі своєї справи. Я не могла повірити, що будь-які діти там самі відкривають рот, поки не побачила як це робить моя Соломія. То був приємний шок. Єдина клініка Дубнової просто вразила нас наповал своїм підходом. Вперше ми прийшли на консультацію і огляд і мені дали заповнювати огромну анкету про дитину. Потім брали анкету, вивчали її і приходили за дитиною вже підготовлені. Називали її тими словами, як ми її називаємо вдома, увімкнули саме той мульт, який вона любить. Попросила лікарка їй порахувати зубки, а потім шоб лікарка їй і так далі. Найголовніше, що не було спішки. Якшо бачили, що дитина поки не готова відкривати рот, то ніхто силою чи через плач не змушував. Вони грались далі поки дитина не відчувала себе впевнено. Це просто бомба. Мені здалось, що там всі лікарі пройшли професійні психологічні курси. Просто браво В каруселі покажу фото і відео з прекрасною тьотьою Олею, до якої ми потрапили. Мені здається там всі лікарі такі прекрасні. Тому можете не чекати місяці до Олега Ковнацького, а сміло йти до будь-кого Первинний огляд пройшов шикарно. Соломка досі згадує, що їй лікарка подарувала колечко і помаду) Хіба ж не це головне, коли дитина з радістю йде і виходить від стоматолога, а потім ще й каже Хоцю ще рааааз. Я ж спеціально шукала таку клініку, яка знає різницю між наркозом і мяким седативним сном. В клініці Дубнової використовують якісні французькі препарати Севуфлоран і Пропофол, які жодним чином не лишають наслідків на організмі і виходять з сечею через 3 години після процедури. На саму процедуру Соломка їхала з радістю, бо ми були спокійні, а вона це відчувала. Знову спокійно домовились з Соломкою понюхати смачну полуничку з маски, 5 секунд в тата на руках і дитина заснула. Потім татко прийшов до мене і ми чекали 3.5 години. До нас час від часу заходили і розповідали, що все йде добре і що нема проблемних зубів які треба виривати Потім коли Соломку перенесли в кімнату, де вона має прокидатись, покликали нас. Вона була в шапочці під ковдрочкою і з датчиком серцебиття на пальчику. Все пройшло прекрасно.

4

Июл 24, 2020
Nataliia Mikhnova

Удивительные врачи и персонал! Дети в восторге. Отношение и профессионализм на высшем уровне!

5

Июл 24, 2020
Oleksandra Badalamenti

Робила чистку зубів у гігієніста Юлі Заблоцької. Все дуже сподобалось. Юля прекрасний спеціаліст, я задоволена візитом на всі 100%. Комфортно, сервіс на вищому рівні. Юля уважна, приємна у спілкуванні, розпитала важливі моменти щодо зубів перед чисткою, а після підказала цікаві і корисні лайфхaки щодо правильного догляду за зубами, сама чистка пройшла безболісно. Краща чистка зубів в моєму житті ☝. Тепер на чистки тільки до Юлі ходитиму! Клініка мега класна, мені тут дуже сподобалось.

23072

Июл 24, 2020
Елена С

Забота и внимание - с первой секунды, когда вы оказываетесь в клинике! Огромная благодарность за желание и умение оказать помощь в экстренной ситуации, даже если это нерабочее время клиники! Были во многих клиниках города, но попав в эту клинику по воле случая, мы стали ее постоянными клиентами. Процветания и так держать! ❤️

23071

Июл 24, 2020
Тетяна

Красно дякую лікарю - Кушнір Дарині за щирість, доброзичливість, доступну деталізацію та роз'яснення проблеми, а також подальшої тактики лікування.... Вкрай втішений що є ще в столиці лікарі що не переоцінюють себе в спілкуванні з пацієнтом!) Дарино бажаю зростань!) + адміністрації за вдалий підбір кадрів.

2307

Июл 24, 2020
Евгения Ткаченко

Спасибо большое. Профессионалы своего дела. Лечили ребёнку кариес, чистку зубов. Он был настолько радостен походу к стоматологу,что не могло не радовать. Ну, и уровень медицины на высшем уровне. Спасибо

Оставьте свой отзыв


С помощью этой формы можно оставить отзыв о компании или врачу клиники.
Все отзывы будут обязательно рассмотрены.