Телефоны:

(044) 333 49 37Клиника на Антоновича, 28(044) 333 73 21Клиника на Коновальца, 31

Обратный звонок
Киев,ул. Антоновича, 28Пн-Вс 09:00-21:00ул. Коновальца, 31Вт-Пт 9:00-21:00Сб-Вс 10:00-18:00
Карта проезда

Отзывы о Клинике Дубновой «СТОМАТОЛОГиЯ» (г. Киев)

jsgjstk

Июн 19, 2019
Дарья Коновалова

Все отлично рекомендую!

Июн 19, 2019
@i_am_louna

Не сочту слов благодарности Илоне Федоровне Ишутко и анестезиологу Демьянюк Николаю Васильевичу, которые за несколько часов проделали невероятно сложную, ювелирную работу по лечению зубов в медикаментозном сне для нашей принцессы!А их, на секундочку, у нас было точно не меньше 6-8 штук!Ребята, вы - не меньше, чем волшебники! Спасибо всему персоналу @dubnovakidsdent за внимание, дружелюбие и помощь. P.S. и за угощения) Честно, это лучшая команда стоматологов и анестезиологов в Киеве!От всей души рекомендую!Подробно в Директ, кому нужно, тк знаю, что вопрос детского кариеса актуален для многих. А вообще, берегите зубы с молоду Тот неловкий момент, когда все зубы здоровы и пора уходить, а так не хочется Спасибо миллион миллионов раз)

523rhh

Июн 18, 2019
Даниэла

Большое спасибо за процедуру! Лучшая стоматология!!!

adusri

Июн 18, 2019
Марина Карпий

Это не реклама! Это огромная благодарность лучшему гигиенисту Оксане Георгиевне и Клинике Дубновой

lgljf

Июн 18, 2019
Родина Мудролюбових

Дякуємо за небайдужість і своєчасну та кваліфіковану допомогу Слабковському В.В. та Ковнацькому О.Л. Найкраща клініка! Клініка майбутнього. Також дякуємо персоналу!

Июн 18, 2019
Ірина

Хочемо подякувати лікарю-стоматологу Надії Вікторівній і лікарю-анестезіологу Миколі Васильовичу ! Лікували зубки синочку , якому 1,7 років і дуже задоволені ! Можемо сміливо сказати , тут працюють одні з найкращих спеціалістів , дуже приємні люди , як лікарі , так і адміністрація ! Взагалі в клініці Дубнової дуже затишно , в дитячому відділені , в кімнаті очікування є ігровий коврик , телевізор з мультфільмами , що дуже до вподоби діткам . Не має відчуття , що ти в клініці , таке відчуття , ніби ти прийшов до давно знайомих друзів ! Справді ☺️ Але ми тут вперше і надалі будемо відвідувати Вас ! Вдячні !

adfjgjgk

Июн 14, 2019
Наталия Помин

Добрий день! В даній клініці ми лікували зубки своїй донечці Катрусі, яка має онкохворобу. Клініка Дубновоі єдина не відмовила нам, адже пролікувати потрібно було 12 зубчиків під наркозом та й ще дитині з такою хворобою. Вдячні за професіоналізм та компетентність всіх працівників даної клініки. Особливо вдячні лікарю Ілоні Федорівні та анастазіологу.

Оставьте свой отзыв


С помощью этой формы можно оставить отзыв о компании или врачу клиники.
Все отзывы будут обязательно рассмотрены.