г.Киев, ул.Антоновича, 28

Пн-Пт 09:00 - 21:00
Сб,Вс 10:00 - 18:00

Карта проезда

Отзывы о Клинике Дубновой «СТОМАТОЛОГиЯ» (г. Киев)

Philadelfia_10-05-17

Май 11, 2017
Светлана К. (Philadelphia, USA)

Большое человеческое спасибо всей команде клиники!!! Сервис и профессионализм - супер! Все на высоком Европейском уровне (во много раз круче, чем в США). Однозначно, буду рекомендовать! Все, без исключения, доктора - ПРОФЕССИОНАЛЫ!
А если прокомментировать, как в Америке, по пунктам, то: 1. офис: - отличный интерьер, тепло, как дома 2. время ожидания - его нет: визит назначенный на 10:00 - состоится в 10:00 3. абсолютно доброжелательный персонал 4. профессиональный и человеческий подход к клиенту 5. Удаление 4х зубов одновременно прошло незамеченным!

Май 9, 2017
Дашенька Савчук

Дуже вдячні за Ваш професійний підхід до нашої дитини! Ви чудовий лікар! Дякую і ще раз дякую!

Мар 30, 2017
Евеліна Александренко

А можна я скажу за тих бійців, що ніяковіють, червоніють, запинаються і не можуть підібрати слів, щоб віддячити вам? Вчора мій друг, ветеран 30-ї окремої механізованої бригади, сказав про своїх побратимів, яких вилікувала ваша клініка: "Знаєш, вони тепер весь час посміхаються. Я бачу, що їм це приносить величезне задоволення - посміхатись на 32 зуба" Дорогий колектив Лесі Юріївни Дубнової, у вас не лише найсучасніше обладнання і найкваліфікованіші спеціалісти, а ще і великі серця. Дякую вам за вашу працю, доброзичливість і щедріcть.

03_28

Мар 28, 2017
Ольга Петровна

Огромная благодарность Артему Васильевичу за профессионализм, доброту, внимательное отношение... Всем рекомендую лечиться в клинике Дубновой Спасибо!!!

Мар 22, 2017
Зборовський Юрій

Хочу подякувати Подільчукові Денису. Лікувався у нього восени 2012. Він мені врятував зуб, який рекомендували видалити в іншій клініці (вважали, що там тріщина, а насправді малопомітний непролікований канал). Трохи почуваюся винним, бо не прийшов на контрольний знімок через півроку, як він просив, але хай знає, що цей зуб відтоді мене більше не турбує, тож думаю, з ним усе гаразд :) Від процесу та якості лікування, від фахового рівня лише приємні враження. Ну, й техніка — ендодонтичний мікроскоп.

    Мар 28, 2017
    Natalka

    Юрій, дякую за чудовий відгук! Я дуже радий, що ми отримали гарний результат. Під час наступного візиту (запланований на завтра) ми все перевіримо, зайвий раз не прийдеться приходити. Дякую за довіру! З повагою, Денис Подільчук

03_6

Мар 6, 2017
Кирилл Липко

Спасибо Олегу Олеговичу

03_4

Мар 4, 2017
Ваня

Спасибо Илоне от Вани

Оставьте свой отзыв


С помощью этой формы можно оставить отзыв о компании или врачу клиники.
Все отзывы будут обязательно рассмотрены.