Kiev, Antonovicha st.,28

Mon-Fri 09:00 - 21:00
Sat, Sun 10:00 - 18:00

Road map

Testimonials about kids dentists

08_31

Aug 31, 2016
Анастасия 6 лет

Спасибо за чистые зубки

Jul 24, 2016
Анна Киевская

Доброго времени суток! Хочу поблагодарить нашего любимого детского стоматолога - Ковнацкого Олега Леонидовича! ОГРОМНОЕ ВАМ СПАСИБО, Олег Леонидович! моя дочь считала дни до новой встречи с Вами!!! какое счастье, что можно лечить зубки без слез!!!

2016-10-2400.09.33

Jul 23, 2016
Анна Киевская (отзыв со страницы Клиники на ФБ)

Доброго времени суток! хочу выразить благодарность нашему любимому врачу - Ковнацкому Олегу Леонидовичу!!! ОГРОМНОЕ ВАМ СПАСИБО, Олег Леонидович!!! Моя дочь считала дни до новой встречи с Вами! Какое счастье, что можно полечить зубки без слез) Желаем всего самого доброго Вам и вашей семье!!!

06_08

Jun 8, 2016
Тарасюк О.

Огромная благодарность нашему прекрасному доктору Ковнацкому О. Л. за профессионализм, терпение.

05_28

May 28, 2016
Алла Володимирівна

Дякуємо пані Дубновій за те, що створіла такий чудовий і дуже потрібний людям заклад. Дякуємо за ваше добре серце і чуйну душу. Ви запросили нас з Остапом як члена родини загиблого в АТО і так сталося, що це був першій візит дитини до стоматолога. Я. бабуся, чекала їх до дому з страхом, та хлопчик повернувся щасливий! і на ранок попросився ще! Поїхали, каже, до дяді Олега, зубки чистить. Я плакала з радості...
Дякуємо щиро всьому колективу і лікарю, пану Олегу, за професіоналізм, за чуйність, за все.
Щиро бажаю всім вам, шановні, щастя, успіхів, здоров'я, всіляких гараздів, добра!
З повагою, Алла Володимирівна, бабуся Остапа Качуріна.
P.S. Сьогодні ми були у вас вдруге. Все чудово!

05_12

May 12, 2016
Родина Сухенко

Дякую за здорові зубки моїх донечок!

May 5, 2016
Оксана

Прекрасна Клініка! Дуже сподобалась! 29.04.16р. лікували сину (7 років) зуби під наркозом (в медикаментозному сні), 2,5 години тривала операція. Чесно кажучи син, після попередньої клініки взагалі відмовлявся від лікування, тому не до кінця розумів що буде відбуватись, ми домовлялися лише оглянути зубчики. На щастя все завершилось неперевершено! Син з посмішкою проснувшись сказав що лише в цій клініці буде лікуватись, що в ній найкращі лікарі на світі! Дійсно лікар Олег Леонідович та анестезіолог Максим Анатолійович професіонали своєї справи і дуже приємні люди. Залишились лише позитивні враження від лікування.

Leave a Reply


You can leave your review about the clinic or a doctor below.
Your review will be published after moderator approval.