Phones:

(044) 333 49 37Clinic on 28, Antonovycha st(044) 333 73 21Clinic on 31, Konovaltsya st

CallBack
Kyiv,28, Antonovycha stMon-Sun 09:00-21:0031, Konovaltsya stTue-Fri 9:00-21:00Sat-Sun 10:00-18:00
Road map

Reviews about kids dentists

1-1

Jul 29, 2020
tanita_333

Я питала у всіх в кого могла і купа прекрасних відгуків було про клініку Дубнової @dubnovakidsdent . Вона не нова, а вже із здобутою репутацією. Там профі своєї справи. Я не могла повірити, що будь-які діти там самі відкривають рот, поки не побачила як це робить моя Соломія. То був приємний шок. Єдина клініка Дубнової просто вразила нас наповал своїм підходом. Вперше ми прийшли на консультацію і огляд і мені дали заповнювати огромну анкету про дитину. Потім брали анкету, вивчали її і приходили за дитиною вже підготовлені. Називали її тими словами, як ми її називаємо вдома, увімкнули саме той мульт, який вона любить. Попросила лікарка їй порахувати зубки, а потім шоб лікарка їй і так далі. Найголовніше, що не було спішки. Якшо бачили, що дитина поки не готова відкривати рот, то ніхто силою чи через плач не змушував. Вони грались далі поки дитина не відчувала себе впевнено. Це просто бомба. Мені здалось, що там всі лікарі пройшли професійні психологічні курси. Просто браво В каруселі покажу фото і відео з прекрасною тьотьою Олею, до якої ми потрапили. Мені здається там всі лікарі такі прекрасні. Тому можете не чекати місяці до Олега Ковнацького, а сміло йти до будь-кого Первинний огляд пройшов шикарно. Соломка досі згадує, що їй лікарка подарувала колечко і помаду) Хіба ж не це головне, коли дитина з радістю йде і виходить від стоматолога, а потім ще й каже Хоцю ще рааааз. Я ж спеціально шукала таку клініку, яка знає різницю між наркозом і мяким седативним сном. В клініці Дубнової використовують якісні французькі препарати Севуфлоран і Пропофол, які жодним чином не лишають наслідків на організмі і виходять з сечею через 3 години після процедури. На саму процедуру Соломка їхала з радістю, бо ми були спокійні, а вона це відчувала. Знову спокійно домовились з Соломкою понюхати смачну полуничку з маски, 5 секунд в тата на руках і дитина заснула. Потім татко прийшов до мене і ми чекали 3.5 години. До нас час від часу заходили і розповідали, що все йде добре і що нема проблемних зубів які треба виривати Потім коли Соломку перенесли в кімнату, де вона має прокидатись, покликали нас. Вона була в шапочці під ковдрочкою і з датчиком серцебиття на пальчику. Все пройшло прекрасно.

insta

Jul 20, 2020
Андреева Марина

Теперь только такая улыбка!!! А все благодаря @dubnovakidsdent и конечно же лучшим специалистам Полушкиной Наталье Александровне ( детский врач-стоматолог) и Присяжнюк Дмитрий Александрович ( врач-анастезиолог ) Огромное спасибо за такой прекрасный результат) за всю проделанную работу, поддержку и беспокойство! Лечение в медикаментозном сне, это решение далось не легко, но с такими врачами не страшно ничего! Дмитрий Александрович разложил все по полочкам все объяснил и рассказал как будет проходить процедура, что можно что нельзя, когда пить и кушать! Спасибо Вам большое!!! Теперь у Давидика зубки как у принца, с подпольной кличкой железный человек)) Наталья Александровна вы наша зубная фея Лучшие!!!

1

Jul 20, 2020
Ines V

Лучшая детская клиника среди тех, где мы были и нам реально помогли решить проблемы с зубами. Полечили пять зубов ребенку 5 лет. до этого были во многих известных клиниках, где нас уговаривали все пролечить под общим наркозом. Но мы искали своего врача, и в итоге по рекомендации обратились к Ишутко Илоне Федоровне. И под компьютерной анестезии успешно полечили кариес и пульпит. Спасибо большое врачу и медперсоналу. Внимательное отношение, забота и поиск оптимальных решений лечения , и конечно же экспертность врачей - вот что отличает эту клинику от аналогичных в Киеве.

comment_image_reloaded_217535

Jul 16, 2020
Asia Perlik-linetskaya

Нам очень повезло попасть в эту клинику! Кроме прочего нам очень повезло с доктором Натальей Александровной! Сложные процедуры были сделаны максимально быстро! Очень профессионально! У ребёнка самые чудесные ощущения. В Киеве есть чудесные доктора! Чудесные детские анестезиологи! В Киеве есть замечательный стоматологический сервис! С вами комфортно и безопасно. Благодарю от души

IMG-3956

Jul 13, 2020
Семья Константиновых

Олег Леонидович - детский ВАНЛАВ-СТОМАТОЛОГ! Мы до сих пор поражаемся, как вам удалось обуздать нашего ребенка несколько лет назад после 5 неудачных попыток в других клиниках у других врачей. Спасибо вам огромное!

IMG-3954

Jul 13, 2020
Наталья

Огромное спасибо нашей любимой Ишутко Илоне Федоровне за заботу и золотые руки! Мы ее очень любим

IMG-4004-1

Jul 13, 2020
Мама

Наш первый визит к стоматологу словно сказка! Спасибо Рычик Ольге за супер подход к ребенку. Рекомендую!

Leave a Reply


You can leave your review about the clinic or a doctor below.
Your review will be published after moderator approval.