Phones:

(044) 333 49 37Clinic on 28, Antonovycha st(044) 333 73 21Clinic on 31, Konovaltsya st

CallBack
Kyiv,28, Antonovycha stMon-Sun 09:00-21:0031, Konovaltsya stTue-Fri 9:00-21:00Sat-Sun 10:00-18:00
Road map

Rewievs about anesthesiologists

comment_image_reloaded_217319

Jun 1, 2020
Семья Меллиных

Спасибо Полушкиной Наталье Александровне и анестезиологу Павленко Виталию Игоревичу за долгую и кропотливую работу с зубами нашего ребенка. Вы лучшие!

otzyvbook121

Apr 12, 2020
Сім’я Качуріних

Шановним нашим рятівникам, лікарям з щирим, добрим серцем велика вдячність за допомогу, чутність, терпіння від бабусі Остапчика Качуріна - лікарю Ірині Миколаївні та анестезіологу Михайлу Петровичу та всьому колективу! Хай для вас і ваших діточок все буде добре!! Успіхів вам і благополуччя, ви того варті. Хай все, що ви робите доброго, повернеться вам сторицею. Ви дуже потрібні дітям і нам. Шануємо, цінуємо і дякуємо!

otzyv_konovaltsa

Mar 3, 2020
Дрегер О.В.

Терапевт Полушкина Н.А. и анестезиолог Демьянюк Н.В.- самые лучшие! Лечение во сне дочери 4,6 года, все прошло идеально! Теперь только к вам :)

otzyv_tkachuk

Feb 26, 2020
Оксана Константиновна

Хорошая клиника, приветливый персонал, лечили ребёнку зубы во сне, стоматолог была Ткачук Ирина Александровна, замечательный специалист, всё расскажет, всё объяснит, супер детский стоматолог и анестезиолог был профи своего дела Дмитрий Александрович. Спасибо Вам большое за высокий профессионализм!

Jan 31, 2020
Таня Барабанова

Если Вы до ужаса боитесь, а Вам нужно удалить зубы мудрости, то смело записывайтесь к хирургу Труш Сергею. Очень внимательный, приветливый, и все четко разъясняет по процедуре, что не остается никаких сомнений. Удаляла под медикаментозным сном (чудесный анестезиолог Демьянюк Николай). Проснулась, а все уже сделано, и период заживления прошел гладко. На счет цен: качество и профессионализ стоят денег. Спасибо врачам, ассистентам и персоналу клиники за вежливый прием. Хирурга рекомендую!)))

Jan 13, 2020
Ганна

Рекомендую Ткачук Ірину Олександрівну, за професійний підхід. Було зроблено шість зубчиків в деяких було видалено нерви. Нам все сподобалось, після зробленого дитинку нічого не турбувало, всі зубчики рівненькі і гарненькі. Також рекомендую анастезіолога Дем’янюк Миколу Васильовича, все пройшло дуже спокійно для нас батьків та дитинки. Дякую за гарну роботу!)

Dec 30, 2019
Вікторія і Марк

Дуже хочемо подякувати за здорові зубки , свіжий подих , бажання відвідувати «Надю» (Тарасенко Надію Вікторівну) просто щоб показати зубки . І за якісний сон Вариводі Михайлу Петровичу ! За те що політ був вдалим та якісним ! І всім працівникам клініки ! За здоровими зубками тільки до Вас ! До зустрічі на огляді

Leave a Reply


You can leave your review about the clinic or a doctor below.
Your review will be published after moderator approval.