Kiev, Antonovicha st.,28

Mon-Fri 09:00 - 21:00
Sat, Sun 10:00 - 18:00

Road map

Reviews Dubnova Clinic “Dentist” (Kiev)

May 20, 2018
мама и папа Марика

Хочу сказать спасибо Ковнацкому Олегу Леонидовичу, спасибо Левченко Максиму Анатольевичу и конечно всему коллективу за ВЫСОКИЙ ПРОФЕССИОНАЛИЗМ !!! и теплый прием. Лечение провели в медикаментозном сне. Сказать, что я довольна или пришла в восторг - ничего не сказать. ЭТО УДИВИТЕЛЬНО И НЕРЕАЛЬНО!!! Хочу написать отзыв для мам, которые нерешительно относятся к лечению в медикаментозном сне и очень сомневаются...НЕ СОМНЕВАЙТЕСЬ!!! ВОЛШЕБНИКИ СУЩЕСТВУЮТ И ОНИ В ЭТОЙ КЛИНИКЕ!!! СПАСИБО ЗА КРАСИВУЮ И ЗДОРОВУЮ УЛЫБКУ НАШЕГО РЕБЕНКА!!!

19-05-18

May 19, 2018
Анна Ольховик

И снова мы пришли с сыном (2,5 года) к Олегу Леонидовичу на консультацию. СУПЕР сервис. Рома с удовольствием идет к доктору. А это очень важно для меня, как мамы. Спасибо большое! В августе будем опять!

12-05-18-1

May 12, 2018
имя не указано

Проведена великолепная консультация ко "дню здоровых десен". Очень приятный и милый персонал. Ответили на все вопросы. Консультацией довольна!

12-05-18

May 12, 2018
Кучер А.И.

Был на приеме у доктора Елизаветы Викторовны. Очень обстоятельная консультация. Я доволен.

May 11, 2018
Оксана

Все в моєму житті з запізненням, навіть написання подчки....це були найкращі три дні, які можна собі уявити. Абсолютно випадково знайшла вас на хвилях Інтернету, зателефонувала. Після першого гудку відповіла Юлія, ось так розпочалася моя пригода з вами. ....більшість часу нашої розмови Юлія радила не боятися, сміливо приїздити та подала відразу розписані дні на прийом до лікарні. Скажу чесно, приємно хвилювалася. Лікарі, гігієніст і асистенті були професіонали від першої миті. Теж делікатність та тактовність були присутні. Це мабуть культура особиста відіграє важливу роль теж. Низький вам уклін! Я обов'язково до вас повернуся в листопаді....так, так, так...лише шість місяців не двадцять років різниці між відвідуванням стоматології. Знову соромно за це :-( Якщо ти, хто читає ці рядки боїшся, не потрібно. Сміливі підкорюють цей світ. Якщо ти, хто читає ці рядки сумніви маєш щодо мого існування, це легко перевірити можна 30.04.2018~02.05. 2018, Київ, на вулиці Антоновича 28. Написана замітка мною особисто з ціллю Щиренько Подякувати дівчаткам на рецепції, асистентам під час прийомів і золотим рукам Лікарів Стоматології. Рясних Вам Благовінь. До зустрічі в Україні!

  May 11, 2018
  Natalka

  Пані Оксано, Щиро дякуємо Вам за такий душевний відгук та добрі слова до нашого персоналу. Усім переказали його. Після таких відгуків у нас виростають крила. Ще раз щиро дякуємо!!! З повагою, увесь персонал "Клініки Дубнової "СТОМАТОЛОГіЯ"

09-05-18

May 9, 2018
Мама Олівії та Емілії

Дякую Олександрі Михайлівні! Діти (2 р. і 5 р.) в захваті від огляду лікаря! Будемо регулярно відвідувати стоматолога!

Apr 30, 2018
Геннадий

безупречная консультация на 5+!!!ожидаю план лечения.Хотелось бы чтобы учитывалось мое желание по этапности лечения.спасибо

  May 1, 2018
  Natalka

  Уважаемый Геннадий, благодарим за ваш отзыв. Обязательно принимем во внимание Ваше пожелание к этапности лечения. С уважением, Клиника Дубновой "СТОМАТОЛОГиЯ"

Leave a Reply


You can leave your review about the clinic or a doctor below.
Your review will be published after moderator approval.