Волiнська Єлизавета Вікторівна

Лікар-стоматолог

volinskaja elizaveta viktorovna 738x1024 - Волiнська Єлизавета Вікторівна

Лікар-стоматолог, хірург-пародонтолог, спеціалізація: стоматологічне ведення вагітних

У 2013 р. закінчила стоматологічний факультет Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

2013 – 2015 рр. – інтернатура з загальної стоматології в Уманській районній лікарні Черкаської обл. Паралельно почала стажування у «Клініці Дубнової «Стоматолог і я».

Бере активну участь в організації та проведенні навчальних курсів для стоматологів на базі клініки, є членом команди Perioschool, цікавиться новинками стоматологічного ринку, проходила додаткове навчання на курсах на базі Ivoclar Vivadent (Ліхтенштейн), прагне розібратися в секретах психологічних взаємин із пацієнтами.

Вважає, що сучасний стоматолог має вміти виходити за рамки своїх вузьких професійних направлень і бути спеціалістом широкого профілю: самостійно обстежити хворого, поставити діагноз, скласти план лікування та виконати його.

У роботі орієнтується на світові стандарти медицини та найкращі європейські досягнення у стоматології. Наслідуючи відомий вислів про те, що лікар перестає вчитись, коли помирає, постійно працює та вдосконалює свої професійні вміння й навички. Веде стоматологічний і хірургічний прийом вагітних, активно консультує майбутніх мам із проблем пародонтології (лікування захворювань ясен). Дуже позитивна. Вміє підтримати та мотивувати своїх пацієнтів, які виходять після прийому Єлизавети Вікторівни задоволеними та у відмінному настрої. Володіє англійською на високому рівні.

У вільний час любить рибалити, ходити в кіно, театр, із задоволенням проводить час із рідними.

“Волінська Єлизавета Вікторівна проходила в клініці інтернатуру та працює в нас уже четвертий рік поспіль. За цей час вона отримала спеціалізацію з хірургії та оволоділа навичками хірурга, спеціалізується на хірургічній стоматології. Якщо вам потрібен вдумливий, спокійний, грамотний лікар, то ваш вибір – Єлизавета!” – Дубнова Л.Ю., головний лікар “Клініки Дубнової “Стоматолог і Я”.

Портфоліо робіт

Початкова ситуація: Пацієнтка звернулася у Клініку за направленням з рекомендацією видалення зуба мудрості, який прорізався в напрямку щоки, внаслідок чого виникла хронічна травматична виразка. portfolio 7 1 300x270 - Волiнська Єлизавета Вікторівна

Фото 1. Стрілочками показана зона запалення

Оцінка ситуації: після детального обстеження вагітної пацієнтки, беручи до уваги стан мами і дитини та після детального збору анамнезу, було прийнято рішення боротися з проблемою консервативно (без хірургічного втручання). Результат: через 5 днів правильно підібраної місцевої терапії, ми отримали позитивну динаміку і можливість відстрочити хірургічне втручання (видалення зуба мудрості), що неймовірно порадувало майбутню маму та її близьких. portfolio 7 2 300x186 - Волiнська Єлизавета Вікторівна

Фото 2. Стрілочками показана зона, в якій на першому прийомі було виявлене запалення

Тепер у майбутньої мами не тільки гарний настрій, але і є стоматолог, якому вона довіряє, і до якого вона із задоволенням приходить на контрольні огляди під час вагітності.

Сертифікати

Відгуки про лікаря

Сілаєв Володимир Геннадійович

Велика подяка лікарю Волінський Єлизаветі Вікторівні за людський підхід до пацієнта, за професіоналізм, за чудовий результат її самовіддачі. Бажаю Єлизаветі Вікторівні і всій команді клініки гарного здоров’я, чудового настрою і щоб життя завжди посміхалося усім Вам.

Ирина

Нет слов, чтобы выразить всю благодарность  Волинской Елизавете Викторовне. Впервые за много лет моя десна здорова. Долгое время лечилась в других клиниках, но результат получила только в вашей. Спасибо за профессионализм!

Мальована Мар’яна Василівна

Хочу подякувати за теплий прийом Клініки Дубнової Стоматолог і Я. А особливо лікарю Єлізаветі Вікторовні за золоті руки та добре сердце!
Не впрерше я звертаюсь в саме цю Клініку. Тут працюють справжні професіонали своєї справи!!!
Дякую Єлізаветі Вікторівні за її підтримку та професіоналізм.
Вона лікар від Бога.
Хай хранить її Господь!
25-08-18