Полушкіна Наталія Олександрівна

Лікар-дитячий стоматолог

Лікар-дитячий стоматолог, член Української асоціації профілактичної дитячої стоматології.

1997 року – закінчила стоматологічний факультет Національного медичного університету А.А. Богомольця.

1997-1998 рр. – інтернатура з терапевтичної стоматології Національного медичного університету А.А. Богомольця.

1998-2004 рр. – лікар-стоматолог в ГКЛ N3 Дарницького району міста Києва.

2004-2012 рр. – асистент кафедри терапевтичної стоматології з курсом дитячої стоматології та профілактики Інституту Екології та Медицини.

З 2012 р. – спеціалізація з дитячої стоматології.

2012-2018 рр. – головний лікар дитячої стоматології «Kid’s Dental», Київ

2018-2019 рр. – провідний дитячий стоматолог в клініці для дітей «Mom’s», Київ

У лютому 2020 р. приєдналася до професійної команди дитячих лікарів-стоматологів «Клініки Дубнової для дітей». Бере активну участь в конференціях, міжнародних конгресах і професійних майстер-класах.

На прийомі намагаюся максимально викликати довіру дитини, подружитися з нею. Я вважаю, що починати знайомство зі стоматологом треба на профілактичних прийомах, а не в момент, коли проблема вже існує. На першій консультації ми знайомимося з малюком, рахуємо зубки, лікуємо ведмедика, катаємося в кріслі. Починати лікування, якщо це не гострий біль, необхідно від простого до складного, від чищення молочних зубів до більш зруйнованим зубчиків.”

Відгуки про лікаря

Olena Oleksienko

Гарна клініка для дітей З двома доньками ходимо до Полушкіної Наталі Олександрівни з малих років. Завжди чутлива, чітка, акуратна ❤ ставиться до діток, як до своїх рідних! Дякуємо вам! У клініці можна розрахуватися готівкою та картою Є можливість купити зубні щітки, пасти, ерегатори та отримати консультацію з їх використання

Елена Губина

Отличная клиника. Были в ней первый раз. Сначала девушка при записи по телефону ответила на все вопросы, отлично подобрала подходящее время. За день до приема уточнили или будем, что бы не терять время на приеме сбросили ссылку на заполнение анкеты и геометку для удобной парковки. Все очень вежливые и отзывчивые. Доктора не выбирали. Доктор оказалась прекрасным специалистом. Нашла подход к ребёнку. Все пожелания были учтены. Отвечала на все вопросы. Побольше бы таких клиник. Через 3 месяца на повторный приём, теперь только к Вам. Спасибо.

Nataliya Yakovleva

Клиника прекрасная. Заботливые и внимательные администраторы. Врачи настолько бережно относящиеся к своим маленьким пациентам, что это кажется просто нереальным. Лечились и будем дальше лечиться у Полушкиной Натальи Александровны. Огромная благодарность за такое трепетное отношение к ребенку, за подарки, заботу, терпение.
0708-1