Клименко Тетяна Андріївна

Лікар-анестезіолог

Лікар-анестезіолог, спеціалізація «анестезіологія-реаніматологія», «дитяча анестезіологія»

 

В 2012 році закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, лікувальний факультет №2.

2012-2013 – працювала в НДСЛ «Охматдит» на посаді медсестри-анестезистки. 

2013-2015 пройшла навчання в інтернатурі на базі НДСЛ «Охматдит». 

2013-2015 інтернатура за спеціальністю «Дитяча анестезіологія» в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.

З 2015р – лікар-анестезіолог НДСЛ «Охматдит» відділення анестезіології;

2018 – закінчила Харківську медичну академію післядиломної освіти за спеціальністю «Анестезіологія»

2018 – проходження курсів підвищення кваліфікації та присвоєння другої кваліфікаційної категорії.

У 2021 році приєдналася до команди “Клініки Дубнової для дітей”

ЛІкар володіє різними видами анестезії, проводить надання анестезіологічного забезпечення пацієнтам в плановому і ургентному порядку, при проведенні хірургічної допомоги різних напрямків (абдомінальна і торакальна хірургія, стоматологія, урологія, травматологія та ортопедія, гінекологія, оториноларингологія, щелепно-лицева хірургія, нейрохірургія) та діагностичних заходів (КТ, МРТ, ЕГДС, бронхоскопія, колоноскопія), володіє навичками роботи при наданні екстреної допомоги в критичних станах, СЛР, катетеризація периферичних та центральних вен УЗД-навігацією і по анатомічним орієнтирам, методиками регіонарної анестезії.

Тетяна Андріївна брала участь в клінічному дослідженні APRICOT під патронатом Європейської асоціації анестезіології. Відвідувала тренінги «Граничні стани в педіатрії та дитячій оториноларингології», «Тактика ведення пацієнтів з вродженими вадами серця у до- та післяопераційному періоді». 

Вільний час любить проводити з сім’єю, подорожувати.

Я народилася в сім’ї медичних працівників. Тато – акушер-гінеколог, мама – педіатр. Маю  старших сестру та брата, які також обрали професію лікаря. Медицина- це  моє покликання з самого дитинства. 

Відгуки про лікаря