Калинчук Олена Сергіївна

Стоматолог-ортопед

Лікар-стоматолог, лікар вищої категорії, член Асоціації стоматологів України

У 1986 р. закінчила стоматологічний факультет  Київського медичного інституту імені О.О. Богомольця.

1986 – 1987 рр. – інтернатура з загальної стоматології у лікарні №2 ПЗЗД м. Києва.

У “Клініці Дубнової “Стоматолог і Я” працює з моменту її заснування (з 1997 року).

Головним своїм завданням вважає донести до Клієнта, що кожен зуб – безцінний. Людина навчилася лише наслідувати природу, але не досягла її досконалості, тому треба використати усі сучасні методи для збереження власних зубів.

Регулярно підвищує свій професійний рівень, бере участь у міжнародних симпозіумах, семінарах, виставках і науково-практичних конференціях. У вільний час любить займатися своїм присадибним господарством.

Сертифікати

Відгуки про лікаря

Семья Ларионовых из Латвии

Огромная искренняя и сердечная БЛАГОДАРНОСТЬ докторам Елене Валентиновне и Николаю Васильевичу за высочайший профессионализм, внимательность и сердечную доброту! Побольше бы таких докторов! Будем рекомендовать вас знакомым. Спасибо сердечное!
IMG-3957

Ірина Монастерецька

Висловлюємо вдячність усій команді, яка уві сні лікувала зубчики нашій донечці. Лютіков Олександр Ігорович та Дем’янюк Микола Васильович ви чудові професіонали своєї справи! До клініки Дубнової ми завітали з м. Івано-Франківськ. Довго зважувалися зробити рішучий крок і ретельно підбирали клініку. Для дитини – це найоптимальніше лікування без жодного стресу. Заснула донечка в татка на ручках, так і проснулася в гарному настрої з подарунками від лікарів))) Лікували зубки уві сні під наркозом 3,5 год. Під час проведення медикаментозного сну ми мали постійну підтримку зі сторони персоналу клініки, це було дуже приємно. Кожні 30 хв нам повідомляли про самопочуття донечки та “хід роботи”. Рекомендую на 100% клініку Дубнової для маленьких пацієнтів) В клініці сучасне обладнання, досвідчені лікарі – справжні професіонали. Обслуговування і лікування на високому рівні. Дякуємо за щасливу посмішку донечки!