Ішутко Ілона Федорівна

Лікар - дитячий стоматолог

Лікар дитячий стоматолог. Член Української асоціації профілактичної та дитячої стоматології.

У 2011 році закінчила з відзнакою стоматологічний факультет Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

2011-2013 рр. – інтернатура на базі відділення дитячої стоматології Стоматологічного медичного центру Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Паралельно навчалася в магістратурі при кафедрі дитячої терапевтичної стоматології та профілактики стоматологічних захворювань Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

2013-2015 рр. – лікар-дитячий стоматолог відділення дитячої стоматології Стоматологічного медичного центру Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

2015 р. – спеціалізація з дитячої стоматології.

2011-2016 рр. – співробітник кафедри дитячої стоматології та профілактики стоматологічних захворювань Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

Із серпня 2016 року веде прийом діточок у «Клініці Дубнової «Стоматолог і я».

Постійно розвиває свої професійні знання та вміння, відвідуючи лекції, семінари та майстер-класи. Особливу увагу приділяє профілактичному напрямку в стоматології.

Вважає, що стоматологічне лікування має відбуватися без сліз, тому приділяє значну увагу роботі з батьками для формування навичок стоматологічної культури у дітей у сім’ї та намагається знайти спільну мову з кожною дитиною, щоб зробити лікування веселим і цікавим процесом.

Автор близько 15 публікацій у спеціалізованих виданнях, учасник українських і міжнародних симпозіумів та конференцій. Вільно володіє англійською.

У вільний час подорожує, проводити дозвілля з родиною та друзями.

Портфоліо робіт

Початкова ситуація: на прийом до дитячого стоматолога «Клініки Дубнової «Стоматолог і я» Ішутко Ілони Федорівни прийшла дівчинка зі скаргами на застрягання їжі у верхньому правому кутньому зубі. Під час консультації дитячого стоматолога в зубі 54 була виявлена каріозна порожнина. Оцінка ситуації: радіовізіографічний знімок показав, що каріозна порожнина глибока і сполучається з порожниною зуба. Проведене лікування: 1) враховуючи глибину каріозного ураження, була зроблена місцева комп’ютерна анестезія (аби зробити лікування безболісним і максимально комфортним для дитини). 2) вдягнений кофердам (який робить роботу безпечнішою для дитини, а результат лікування більш прогнозованим і довговічним). 3) каріозні порожнини були відпрепаровані (повністю видалені каріозні ураження), порожнини зуба були розкриті та видалена уражена карієсом пульпа зуба. 4) кореневі канали зуба очищені та запломбовані з подальшим рентген-контролем, фото 3. 5) зубчик повністю відновлений (запломбований) за допомогою сучаного фотополімерного матеріалу. Тепер ніхто не здогадається, який зуб ми лікували, фото 4 та фото 5. Результат: лікування проведено за 1 візит тривалістю 1 год 30 хв, і… ми майже встигли додивитися мультфільм «Холодне серце» 🙂

Початкова ситуація: батьки звернулися дитячої стоматології Клініки Дубнової зі скаргами на руйнування передніх молочних зубів дитини, яке стало дуже помітним (фото 1). Через зубний біль дитина погано спала і не могла відкушувати їжу передніми зубами. Карієс молочних зубів Фото 1. Передні зуби сильно уражені каріозним процесом Оцінка ситуації: Враховуючи малий вік дитини і великий об’єм стоматологічного лікування, що мав бути проведений, було вирішено провести лікування карієсу 8 молочних зубів дитини уві сні (в медикаментозному сні). Проведене лікування: 1) Рентгенографія уражених зубів для більш коректної оцінки об’єми ураження молочних зубів перед лікуванням (фото 2).

Рентген-снимок кариес молочных зубов

2) Видалення інфікованих твердих тканин, перед лікуванням кореневих каналів уражених молочних зубів Кариес молочных зубов, Киев, 1.5 года 3) Стоматологічне лікування та пломбування каналів уражених зубі (на фото 4 результати рентгенографії після пломбування каналів). 4) За 2,5 години дитячим стоматологом було вилікувано 8 зубів: в 4-х верхніх різцях почистили і запломбували кореневі канали і відновили зубчики фотополімерним матеріалом (фото 5), а в 4-х кутніх зубах (молярах) провели лікування карієсу з реставрацією (пломбуванням) фотополімером. Молочные зубки после пломбирования и наращивания Ураження зубів у дітей у такому ранньому віці найчастіше пов’язано з нічним грудним вигодовуванням і відсутністю адекватної гігієни. Для того, щоб реставрації (пломби) служили до зміни молочних зубів і не виникали нові порожнини в зубах, потрібно відмовитися від нічного годування й шкідливих перекусів у вигляді печива та бубликів протягом дня, а також якісно чистити зуби двічі на день. Також обов’язково потрібно відвідувати дитячого стоматолога 1 раз на 3 місяці для проведення профілактичних заходів. Тепер батьки дитини чітко дотримуються рекомендації дитячого стоматолога Ілони Федорівни, адже на практиці зрозуміли якими важкими для дитини (тай для них самих) можуть бути наслідки поганих звичок у харчуванні, неналежної гігієни та нехтування профілактичними оглядами дитячого стоматолога.

Сертифікати

Відгуки про лікаря

Татьяна

Большое спасибо нашей зубной фее Илоне! Очень позитивный и легкий прием!

Вероніка

Велике велике дякую від Вероніки! Бажаємо вам удачі! Ілона Федорівна і Уляна Володимирівна- супер супер лікарі!

Світлана Возняк

Здравствуйте! Мы были в числе первых утренних госей и клиентов))) Марьяна была очень рада подаркам, любимому мультику и конечно же нашему доктору, – Илоне Федоровне!, которая знает всех героев и мультфильмов и может не просто поддержать разговор во время работы)) но и вдохновить на целый день)))
Можете разместить эти фото в благодарность ))
IMG_8759

Нагребельний Євген Олександрович, 13 років

Дуже дякую моєму лікарю Ілона Федорівна за те що лікувала мені без болю, терпляче і вилікувала всі зуби! Я всім розкажу що зуби лікувати не боляче.
Слава Україні!!!!!
06-08-18

Наталія Лісова

До дуже дорослого віку я боялася лікувати зуби, а звук бур-машини викликав майже фізичний біль. Дякую Ilona Ishutko що зробила чудо і допомогла уникнути стресу і сліз від першого візиту до стоматології у мого молодшого!
Я дуже рада, що слово “стоматолог” асоціюється у наших двох дітей із “зубною феєю”, фаном, прогулянкою у парку Шевченка, ну і може трошки із ватними спонжами за щокою 🙂
Клініка Дубнової “СТОМАТОЛОГіЯ”

Відгук залишений на Фейсбук
10-07-2018

мама Марина та Софійка

Велика поляка чудовому персоналу клініки! За чудову атмосферу та сервіс )))

Ілона Федорівна дякуємо від Софійки за вашу увагу та турботу!

Лікувати зубки не страшно дякуючи таким лікарям 🙂

Молодці! Дякуємо!

З повагою,
28-05-18

Людмила, мама Соломії Марусич (4 рочки)

Доброго дня!
Хочу висловити подяку дитячому лікарю Ілоні Федорівні за лікування моєї доньки Соломії. Ми почали лікування в 2 роки 9 міс. Усі попередні клініки пропонували лікування під загальним наркозом. Лише Ілона Федорівна погодилась на лікування без такого наркозу. Ми успішно полікували 8 зубчиків. Професійний підхід, чудовий контакт з дитиною.
Дуже дякую Ілоні Федорівні та клініці. Візіт до лікаря-стоматолога тепер у нас викликає лише приємні враження.
З повагою,
18-12-2017

Евеліна

Жилаю харошай работи 🙂
IMG_5232