Осипа (Гладченко) Анна Артемівна

Лікар дитячий стоматолог

gladchenko korrekt 738x1024 - Осипа (Гладченко) Анна Артемівна

Лікар дитячий стоматолог

У 2017 році закінчила стоматологічний факультет Донецького національного медичного університету.

2017 – 2019 рр. – інтернатура за фахом «Стоматологія» в Донецькому національному медичному університеті, паралельно працювала в приватній стоматологічній клініці.

У 2019 пройшла спеціалізацію за фахом «Дитяча стоматологія».

Дитячої стоматологією займається з 2017 року, приділяє велику увагу адаптації маленьких пацієнтів до стоматологічного прийому, вважає що до кожної дитини можна знайти свій індивідуальний підхід. Ще під час навчання в університеті почала відвідувати курси, лекції та семінари з дитячої стоматології. Анна Артемівна – учасник Всеукраїнських олімпіад з стоматології, автор тез з дитячої стоматології, співавтор статей по дорослої та дитячої стоматології.

Є фанатом своєї справи. Анна Артемівна намагається стати для дитини не тільки лікарем, який зробить посмішку здоровою, а й другом, до якого з радістю приходять на прийом.

Активно веде соціальні мережі, де розповідає найбільш зворушливі історії маленьких пацієнтів, а також пише корисні статті для батьків про важливість профілактики та своєчасного лікування зубів.

Лікар постійно вчиться, бере активну участь в майстер-класах, конференціях, симпозіумах з дитячої стоматології. У вільний час подорожує, проводить час з близькими, займається англійською і бальними танцями. Доктор веде професійну сторінкe в інстаграм @dr.gladchenko.

Портфоліо робіт

Хлопчик, 11 місяців

Це Лев. Йому 11 місяців і це найменший пацієнт Анни Артемівни. Вихідна ситуація: поверхневий карієс на зубчику зліва, а справа карієс вже дійшов до судинно-нервів пучка зуба (пульпи). “Лікували малюка уві сні, я насправді дуже переживала, це було максимально відповідальне і непередбачуване лікування, – розповідає Анна Артемівна Гладченко. Тому, що зубки тільки прорізалися, вони ще рухливі через несформованого кореня, стінки тоненькі – в загалі було багато питань і планів дій, продуманих заздалегідь. Лев посміхався мені, ми пограли, поспали, полікували зубки і тепер малюк став таким милим зубастиком. Цей славний хлопець залишиться в моєму серці назавжди 🙂 gladchenko case1 300x295 - Осипа (Гладченко) Анна Артемівна

Сертифікати

Previous Next

Відгуки про лікаря

Оксана Арион

Чудове місце де люблять дітей! Уважні адміни, чуйні і професійні лікарі, терплячі і до найбільш боязких дітей. Приємно порадувала кабінка для дезинфекції на вході, що актуально для карантину.
18.09

Оксана Константиновна

Гарна клініка, вже рік ходимо, персонал профі, дитячі стоматологи супер, обов’язково знайдуть підхід до дитини. Сьогодні були на проф.огляді, враження тільки позитивні

Ирина

Спасибо Анне Артемовне! Были первый раз, очень грамотный специалист, все понравилось!
Успехов и процветания вам!
0708-1-2

Остап

Мені найбільш сподобалось, що у кінці можна вибрати подарунок, який сподобався!
0708-1-1

Леся Кияк-Редькович

Особисто я в захваті від сервісу, компетентності нашого лікуючого лікаря Анни Гладченко і методах лікування. Моя донька теж радіє від візитів у клініку, хоча загалом стоматологія – не найприємніший досвід у житті дитини)
05082

Olena Holubieva

Клиника, в которой работают Зубные Феи! Первый опыт стоматологии моего ребенка оказался волшебным! Выбор клиники был по отзывам в Google! Доктор Гладченко Анна Артемовна-благодарим Вас за то, что Вы и Ваша помощница развеяли страхи об Ужасных Стоматологах с уколами, жужжалками. Очень внимательная и профессиональная работа! Отныне лечить зубы -это не страшно, не больно, а даже приятно!!!
Otzyv_Gladchenko

Вікторія Калинська

Сьогодні мали можливість потрапити на прийом до лікаря Гладченко А.А.
Велике спасибі за змістовну консультацію, теплий прийом і хороше відношення, як до маленьких пацієнтів, так і до батьків
Також, хочеться окремо подякувати дівчатам на рецепції за доброзичливу атмосферу і, зокрема, Ковнацькому О.Л.
otzyv-fb3

Анна Зайцева

Очень понравилась клиника, уютная и спокойная обстановка. Делали зубки моим трем деткам, все остались довольны. Огромное спасибо Гладченко Анне Артемовне за профессиональные навыки общения с детками. Все супер
otzyv-Gladchenko

Загрузить ещё