Осипа (Гладченко) Анна Артемівна

Лікар дитячий стоматолог

gladchenko korrekt 738x1024 - Осипа (Гладченко) Анна Артемівна

Лікар дитячий стоматолог

У 2017 році закінчила стоматологічний факультет Донецького національного медичного університету.

2017 – 2019 рр. – інтернатура за фахом «Стоматологія» в Донецькому національному медичному університеті, паралельно працювала в приватній стоматологічній клініці.

У 2019 пройшла спеціалізацію за фахом «Дитяча стоматологія».

Дитячої стоматологією займається з 2017 року, приділяє велику увагу адаптації маленьких пацієнтів до стоматологічного прийому, вважає що до кожної дитини можна знайти свій індивідуальний підхід. Ще під час навчання в університеті почала відвідувати курси, лекції та семінари з дитячої стоматології. Анна Артемівна – учасник Всеукраїнських олімпіад з стоматології, автор тез з дитячої стоматології, співавтор статей по дорослої та дитячої стоматології.

Є фанатом своєї справи. Анна Артемівна намагається стати для дитини не тільки лікарем, який зробить посмішку здоровою, а й другом, до якого з радістю приходять на прийом.

Активно веде соціальні мережі, де розповідає найбільш зворушливі історії маленьких пацієнтів, а також пише корисні статті для батьків про важливість профілактики та своєчасного лікування зубів.

Лікар постійно вчиться, бере активну участь в майстер-класах, конференціях, симпозіумах з дитячої стоматології. У вільний час подорожує, проводить час з близькими, займається англійською і бальними танцями.

Портфоліо робіт

Це Лев. Йому 11 місяців і це найменший пацієнт Анни Артемівни. Вихідна ситуація: поверхневий карієс на зубчику зліва, а справа карієс вже дійшов до судинно-нервів пучка зуба (пульпи). “Лікували малюка уві сні, я насправді дуже переживала, це було максимально відповідальне і непередбачуване лікування, – розповідає Анна Артемівна Гладченко. Тому, що зубки тільки прорізалися, вони ще рухливі через несформованого кореня, стінки тоненькі – в загалі було багато питань і планів дій, продуманих заздалегідь. Лев посміхався мені, ми пограли, поспали, полікували зубки і тепер малюк став таким милим зубастиком. Цей славний хлопець залишиться в моєму серці назавжди 🙂 gladchenko case1 300x295 - Осипа (Гладченко) Анна Артемівна

Сертифікати

Відгуки про лікаря

M Primesteel

Щиро дякую лікарям, які лікували та допомагали сину. Швидко та професійно. Докладні консультації та підготовка, повна інформація батькам, комфорт та ввічливе ставлення. Дякуємо за об’ємну та кропітку роботу Осипа Ганні Артемівні, піклування та міцний сон Присяжнюк Дмитру Олександровичу та всій команді помічників. Загалом проведено 22 пункти роботи, дитині 7 років, час анестезіологічного забезпечення 2 години. Наші найкраші побажання та рекомендації!

Евгения Павленко

Мы очень благодарны доктору Гладченко Анне Артёмовне. Первый визит, дочке чуть больше 3 лет. Я очень переживала как все пройдёт. Чувствительная девочка, у моего стоматолога никогда даже не думала показать зубки, хотя часто сидела у меня на ручках, думали, так будет легче ей объяснить как пройдёт первый ее визит, и что все не страшно и не больно. И я шла с огромными переживаниями. В результате, в холле врач сначала знакомилась с ней, потом с нами. Встречали сразу с любимыми игрушками. В кабинете сразу был любимый мультик и мой человечек без вопросов и даже секунды сомнений САМА села в кресло! Потом ей объяснили как все работает, дали потрогать. Никто вообще не торопил ребёнка! В первый визит легко и без слез сделали чистку. Следующий визит ждала с нетерпением, там было уже первое лечение и тоже все прошло отлично. И в последний визит пролечили два зубчика сразу. И вот с момента визита мой ребёнок обожает играть в стоматолога и говорит, что будет стоматологом Спасибо за чуткость и понимание!

Anna Chibuk

Дякуємо лікарю від бога Осипа Анні Артемівній за її плідну працю, я дуже вам вдячна. Мій синок залюбки їде в клініку лікувать зубки не боячись, до цього ні про якого стоматолога і річ не йшла. Дякуємо вам ще раз за професіоналізм.

Піліпчук Нікіта

Огромная благодарность Анне Артемовне! Чудесный подход к ребенку, внимание и человеческая любовь. Зубы в идеальном состоянии:)

Pavlo Petrusenko

Ввечері син сильно та вкрай невдало вдарився зубами об стіл. Передній верхній коріний зуб відколовся майже навпіл(( Зателефонували в клініку на початку дев’ятоЇ вечора, найближчий час запису був на наступний день звісно, але побачивши фото відколотого зуба з пошкодженим нервом лікар Анна Артемівна Гладченко сказала їхати просто зараз. Затрималась на роботі, дочекалась нас, надала не…

Леся Кияк-Редькович

Особисто я в захваті від сервісу, компетентності нашого лікуючого лікаря Анни Гладченко і методах лікування. Моя донька теж радіє від візитів у клініку, хоча загалом стоматологія – не найприємніший досвід у житті дитини)
05082

Вікторія Калинська

Сьогодні мали можливість потрапити на прийом до лікаря Гладченко А.А.
Велике спасибі за змістовну консультацію, теплий прийом і хороше відношення, як до маленьких пацієнтів, так і до батьків
Також, хочеться окремо подякувати дівчатам на рецепції за доброзичливу атмосферу і, зокрема, Ковнацькому О.Л.
otzyv-fb3