Гладченко Анна

Лікар дитячий стоматолог

gladchenko anna artjomovna 738x1024 - Гладченко Анна

Лікар дитячий стоматолог

У 2017 році закінчила стоматологічний факультет Донецького національного медичного університету.

2017 – 2019 рр. – інтернатура за фахом «Стоматологія» в Донецькому національному медичному університеті, паралельно працювала в приватній стоматологічній клініці.

У 2019 пройшла спеціалізацію за фахом «Дитяча стоматологія».

Дитячої стоматологією займається з 2017 року, приділяє велику увагу адаптації маленьких пацієнтів до стоматологічного прийому, вважає що до кожної дитини можна знайти свій індивідуальний підхід. Ще під час навчання в університеті почала відвідувати курси, лекції та семінари з дитячої стоматології. Анна Артемівна – учасник Всеукраїнських олімпіад з стоматології, автор тез з дитячої стоматології, співавтор статей по дорослої та дитячої стоматології.

Є фанатом своєї справи. Анна Артемівна намагається стати для дитини не тільки лікарем, який зробить посмішку здоровою, а й другом, до якого з радістю приходять на прийом.

Активно веде соціальні мережі, де розповідає найбільш зворушливі історії маленьких пацієнтів, а також пише корисні статті для батьків про важливість профілактики та своєчасного лікування зубів.

Лікар постійно вчиться, бере активну участь в майстер-класах, конференціях, симпозіумах з дитячої стоматології. У вільний час подорожує, проводить час з близькими, займається англійською і бальними танцями.

Портфоліо робіт

Це Лев. Йому 11 місяців і це найменший пацієнт Анни Артемівни. Вихідна ситуація: поверхневий карієс на зубчику зліва, а справа карієс вже дійшов до судинно-нервів пучка зуба (пульпи). “Лікували малюка уві сні, я насправді дуже переживала, це було максимально відповідальне і непередбачуване лікування, – розповідає Анна Артемівна Гладченко. Тому, що зубки тільки прорізалися, вони ще рухливі через несформованого кореня, стінки тоненькі – в загалі було багато питань і планів дій, продуманих заздалегідь. Лев посміхався мені, ми пограли, поспали, полікували зубки і тепер малюк став таким милим зубастиком. Цей славний хлопець залишиться в моєму серці назавжди 🙂 gladchenko case1 300x295 - Гладченко Анна

Сертифікати

Відгуки про лікаря

Леся Кияк-Редькович

Особисто я в захваті від сервісу, компетентності нашого лікуючого лікаря Анни Гладченко і методах лікування. Моя донька теж радіє від візитів у клініку, хоча загалом стоматологія – не найприємніший досвід у житті дитини)
05082

Вікторія Калинська

Сьогодні мали можливість потрапити на прийом до лікаря Гладченко А.А.
Велике спасибі за змістовну консультацію, теплий прийом і хороше відношення, як до маленьких пацієнтів, так і до батьків
Також, хочеться окремо подякувати дівчатам на рецепції за доброзичливу атмосферу і, зокрема, Ковнацькому О.Л.
otzyv-fb3