Філоненко Людмила Олександрівна

Лікар - дитячий стоматолог

filonenko - Філоненко Людмила Олександрівна

Лікар – дитячий стоматолог, Член Української асоціації профілактичної та дитячої стоматології

У 2014 році закінчила Івано-Франківський національний медичний університет за спеціальністю “Стоматологія”

2014 – 2016 рр. – інтернатура НМУ ім. О.О.Богомольця  за фахом “Стоматологія”

2016-2017 рр. – лікар-стоматолог загального прийому, клініка “Одонтомед”

2017-2018 рр. – лікар – стоматолог клініка “АССА”

2018-2020 рр. лікар-стоматолог дитячий,   МЦ “Fusion Dent”

2019 рiк  – спеціалізація за фахом “Дитяча стоматологія”

2021 рік – дитячий лікар- стоматолог, клініка “Astra Dent”

З червня 2021 проходила стажування та з вересня 2021 року приєдналась до команди клініки “Дубнової для дітей”.

“Бажання працювати дитячим стоматологом виникло на першому курсі інтернатури, коли до мене  на прийом  звернулась мама “особливого” хлопчика, який потребував комплексного лікування.  

І з того часу я почала  більше цікавитись  лікуванням “особливих” діток, та виникло  бажання  пов’язати своє життя  з дитячою  стоматологією.

Тому що, тільки на дитячому прийомі  можна весело провести час, погратися, подивитись мультики, полікувати зубки, а інколи і знайти друзів.”

Лікар бере активну участь у конференціях, міжнародних конгресах та професійних майстер-класах, удосконалюється у напрямку  підліткової стоматології та ендодонтії.

“Вважаю, що на дитячому стоматологу лежить велика  відповідальність –  не тільки полікувати дитину, але й знайти  індивідуальний підхід, здобути довіру маленького пацієнта,  стати для нього другом та провідником у світ здорової  та білосніжної посмішки. 

У вільний час люблю відпочивати у  сімейному колі,  проводити час з друзями, подорожувати, вдосконалювати англійську мову.”

Портфоліо робіт

Сертифікати

Відгуки про лікаря

otzyv ljutikov - Філоненко Людмила Олександрівна

Руслан Алышов

Прекрасный персонал. Огромная благодарность детскому стоматологу Лютикову Александру Игоревичу! Если он смог усадить моего ребенка в кресло и осмотреть, я уверен на 1000% ,что он сможет расположить к себе любого ребенка , даже с самым сложным характером!! Также хочу поблагодарить Илону Федоровну за уделённое нам время , и за готовность оказать нам помощь в кратчайшие сроки несмотря на то что у нас очень сложная ситуация!!

Сніжана

Дякуємо за велике терпіння  Абраамян Вардуї Бабкенівна до нашої непосиди і енергійної донечки.
Акуратно і в ігровій формі, що є найбільш прийнятним у дитячому віці, оглянули зубки і дали чіткі рекомендації по догляду за зубами. Побільше таких приємних стоматологів як ви

Михайло

Благодарим врачей клиники за профессионализм, заботу и доброту. Что взялись за наш непростой случай. Мы получили грамотную консультацию для дальнейшего ухода за полостью рта и зубками. Большое спасибо! Привет из Запорожья!

Мама

Виктория Степановна Рябоконь, Виталий Игоревич Павленко и вся слаженная команда вашей клиники! С момента лечения под наркозом прошло почти 2 месяца, но наша благодарность бесконечна и никогда не поздно её выразить, пришло наконец вдохновение – вот и пишу.. Наша история будет поучительной, надеюсь. У сына первые признаки кариеса я заметила в 12 месяцев. К 1.9…

Олександра

Величезна, щира подяка Дубнову Артему Васильовичу, Людина з великої літери, завдяки Вам, син знову повірив лікарям. Дякуємо за професійну консультацію і за те, що нас зрозуміли. Син таки дотримав слова і прийшов до Салтикова Іллі Олеговича, від нього ми теж отримали кваліфіковану, професійну консультацію і обов язково зустрінемося, коли порадив лікар. Також дякуємо Тарасенко Надії Вікторівні за прекрасну процедуру і ще будемо з вами співпрацювати. А ще велике дякую працівникам на ресепшн, дуже уважні, ввічливі, привітні, з вами дуже приємно спілкуватися. Ви найкращі! Процвітання й успіхів вам!!! З Величезною вдячністю, родина Немтирєвих.

Родина Миколайчук

Найкраща клініка та найкращі лікарі! У вас почуваєш себе як вдома, а дитина в руках професіоналів, що дійсно люблять свою професію. Дякуємо за вашу роботу! Нехай клініка тільки розширюється, розвивається

Людмила

Я очень рада, что попала к Вам на прием. Уже 6 лет мы лечим зубы только у Вас. Персонал молодой, ребята профи своего дела! Находят подход к каждому ребенку и выход с необычных ситуаций. Администратор напоминает о визите за день, что в наше время очень важно, так как много мыслей в голове, находят время которое подходит лично нам. Хочу выразить особую благодарность Чорной Любове Николаевне. Спасибо, что нашли подход к моей дочери, не все врачи могут это сделать. К Вам мы идём как на праздник! Хочу пожелать: здоровья, терпения, успехов и исполнения всего о чем мечтаете. Огромное спасибо всему персоналу и руководству за Ваш не лёгкий труд! Клинику рекомендую!!!

Valentin Minaev

Хорошая клиника, очень чисто, деткам очень нравится, я в восторге от Любви Николаевны Чёрной, она легко и непринужденно нашла подход к дочке, первый раз лечили зубки, доктор просто чудо, сделала все быстро и хорошо. Благодарю вас! Жаль когда я был маленький не было таких докторов, игрушку подарили, лечебную конфету дали ❤️

Жанна Лисовская

Хочу выразить безграничную благодарность клинике Дубновой! Отдельную благодарность хочу выразить Александру, Михаилу и Татьяне! Благодаря Вам лечение зубов у ребёнка происходит с минимальным стрессом для всей семьи!

Людмила

Я очень рада, что попала к Вам на прием. Уже 6 лет мы лечим зубы только у Вас. Персонал молодой, ребята профи своего дела! Находят подход к каждому ребенку и выход с необычных ситуаций. Администратор напоминает о визите за день, что в наше время очень важно, так как много мыслей в голове, находят время которое подходит лично нам. Хочу выразить особую благодарность Чорной Любови Николаевне. Спасибо, что нашли подход к моей дочери, не все врачи могут это сделать. К Вам мы идём как на праздник! Хочу пожелать: здоровья, терпения, успехов и исполнения всего о чем мечтаете. Огромное спасибо всему персоналу и руководству за Ваш не лёгкий труд! Клинику рекомендую!!!

0q3b4971 1024x683 - Філоненко Людмила Олександрівна