Чорна Любов Миколаївна

Лікар - дитячий стоматолог

chorna - Чорна Любов Миколаївна

Лікар – дитячий стоматолог

У 2018 р. закінчила Українську медичну стоматологічну академію, на відмінно здала державні іспити.

2018 – 2020 р.р. – закінчила інтернатуру за фахом «Стоматологія» в НМАПО ім. П.Л.Шупика.

В 2020 р. – отримала спеціалізацію за фахом «Дитяча стоматологія» в НМАПО ім П.Л.Шупика.

2018-2021 рр.  – працювала дитячим лікарем-стоматологом в приватній клініці «СПЕКТР».

У 2021 році Любов Миколаївна приєдналася до команди “Клініки Дубнової для дітей”

Щоб бути професіоналом своєї справи,  Любов Миколаївна постійно розвивається, навчається та вдосконалює свою професійну майстерність! 

Лікарка цікавиться  психологією, що дає їй можливість знайти підхід до кожного малюка  та зробити прийом та лікування комфортним, а інколи навіть веселим для обох. 

Я  – людина, яка дуже любить дітей! Я розумію, наскільки велика відповідальність лежить на мені, як на дитячому лікарі. Адже саме з мене і формується фундамент в досвіді лікування зубів та догляду за ними. Тому я намагаюся створити у дитини виключно приємне та правильне  відношення до такої важливої справи. Знаходжу індивідуальний підхід до кожної  дитини, дарую здорові посмішки, гарний настрій та позитивні враження від лікування зубів!

Також Любов Миколаївна веде  блог по стоматології instagram.com/dr.liubovchorna, де ділиться з батьками  цікавою та важливою інформацією по догляду за дитячими зубами. 

“Я вважаю, що дитячий стоматолог і батьки –  це справжня команда, яка має  разом піклуватися про здорову та красиву усмішку малечі.”

Портфоліо робіт

Батьки звернулися зі скаргою наявність порожнини в зубі і застрявання їжі в цій області. В анамнезі самовільний біль не спостерігався.

1 e1617711179458 248x300 - Чорна Любов МиколаївнаКлінічно спостерігалась  каріозна порожнина в зубі 5.4 на контактній поверхні, зондування безболісне, але зонд фіксується в каріозній порожнині. Перкусія безболісна.

2 e1617711300299 221x300 - Чорна Любов Миколаївна

Було проведено додаткове радіовізіографічне обстеження, яке показало глибоке ураження твердих тканин зуба та велику вірогідність сполучення каріозної порожнини з порожниною зуба.

3 e1617711352938 210x300 - Чорна Любов Миколаївна

Лікування почалося з місцевого знеболення ( комп‘ютерна анестезія) та ізоляції за допомогою кофердаму для забезпечення комфортного, якісного та безпечного лікування.

Далі було проведено препарування каріозної порожнини, в результаті якого виявлено сполучення каріозного ураження з пульповою камерою, що свідчить про запалення пульпи.

4 e1617711510557 193x300 - Чорна Любов Миколаївна

Наступні етапи лікування: проведення пульпотомії (часткове видалення пульпи) з використанням МТА (біосумісний матеріал, який підтримує вітальність пульпи в кореневих каналах): Використання ізолюючої прокладки  на основі СІЦ; відновлення та реставрація зубчика фотополімерним матеріалом. Та обов’язковий рентген-контроль.

5 e1617711654188 222x300 - Чорна Любов Миколаївна

Для дитини, яка була вперше на прийомі у стоматолога, це дуже великий об’єм лікування. Але нам вдалося зробити все в одне відвідування. Але головне, що дитина залишилась задоволеною, бо процес приніс виключно позитивний досвід. В свою чергу Любов Миколаївна дуже вдячна Іванці за її сміливість та допомогу в боротьбі із мікробами.

Тепер в Іванки красивий та здоровий зубчик, як у справжньої принцеси.

 

Ангелінка мріє в майбутньому стати стоматологом, тому вже давно самостійно чистить свої зубчики та доглядає за порожниною рота. Вона велика молодець, що турбується про стан своїх зубів! 

Під час візиту мі розібралися, як правильно доглядати за зубками та проводити гігієну ротової порожнини. Адже погана гігієна не лише підвищує ризик виникнення карієсу, але і може спричинити ураження та запалення ясен. 

 

1 1 e1617712156694 300x190 - Чорна Любов Миколаївна

На фото за допомогою індикатора ми змогли побачити кількість та об‘єм нальоту на зубчиках. Було проведено професійну гігієну порожнини рота препаратом гліцину та реміналізуючу терапію фторвмісним засобом. 

Також проведено  урок гігієни з індивідуальним підбором засобів догляду за порожниною рота та надані рекомендації щодо домашньої гігієни порожнини рота. 

2 1 e1617712098360 300x198 - Чорна Любов Миколаївна

Тепер Ангелінка вміє правильно доглядати за зубчиками і в подальшому матиме здорову та красиву посмішку.

 

СЕРТИФІКАТИ

Відгуки про лікаря

Наталія

Дякуємо Олегу Ковнацькому за чуйне ставлення, терпіння, професіоналізм і за те, що є на світі такі класні дитячі лікарі))))
Ми лікуємо обох дітей у пана Олега, дуже задоволені результатом і відношенням)

Тетяна Одарюк

Прекрасная клиника, очень внимательный персонал. Были у доктора Черной Любови Николаевны. Очень бережное отношение к ребенку, провели чистку. Дочка прониклась и теперь снова просится к тете Любе. Спасибо администратором за прекрасный сервис и любовь к детям.

3003-alex

Софія Коваль

Найкраща клініка, привітний адмін, а особливо вдячні нашому лікареві-Троянській Олександрі Федорівні, яка знайшла особливий підхід до моєї доньки,за її професіоналізм та компетентність!!!

Света Неижкаша

Нам очень понравилось. Администратор встретил при входе, помог с одеждой, измерил температуру. Дальше заполнили анкету (были впервые). Доктор Оля была очень дружелюбной, дочке понравилось. Очень быстро справились с молочными зубками передними, они сами не выпадали. Подарочки, мультики, конфетки без сахара! Ну что может быть лучше? 😃 теперь предстоит более капитальное лечением, надеемся все пройдёт так…

2203отзыв2

Ирина Рубан

Рекомендую, ну очень хорошая клиника, лечили ребенку под сном и я была спокойная так как это единственная клиника, где есть все необходимое. Дорого, но этого стоит. На прием теперь ходим с удовольствием. Наш лечащий врач Ирина Николаевна, детский стоматолог. Врач просто класс. Спасибо вам большое.

Alex Misnik

Наверное одна из лучших детских стоматологий в Киев. Советую!

Оля Купріян

Лікареві вдалося домовитися з дитиною й вирвати зуб тоді, коли пацієнтка страшенно боялася втручання. Аплодую стоячи! дякую 💓

Natalia Koval

Я очень рада, что мы пришли именно к вам. Современная стоматология – это космос. Пришли мы с дочкой с проблемой: молочные зубы начали меняться на верхней челюсти, а места для них достаточного нет. Спасибо ортодонту вашей клиники, Салтыкову Илье Олеговичу. Улыбка моей дочери – это ваша заслуга! Носили аппарат 1,5 года. Приложили максимум усилий в детском возрасте, чтобы потом улыбаться всю жизнь! Также спасибо за рекомендации и подход детскому стоматологу – Лютикову Александру Игоревичу. У дочки даже появилось желание стать стоматологом!

Наталя

Були на прийомі у Слабковського Вадима Вадимовича.
Дуже задоволені його професіоналізмом і підходом до дитини. Лікування постійних зубів було складне.  Так як постійні зуби були заражені від молочних зубів і росли вже хворими,що могло призвести до випадання їх , і це у 11 років ((. Лікування проведено.  Всім задоволені.  Обслуговування адміністрації теж на відмінно і не зважають як ти “одягнений”.
Буду радити всим, хто потребуватиме лікування.
Дякую велике!

Анна

Искренне благодарны за лечение зуба сыну. Все понравилось. Профессиональный подход, передовые технологии и современные принципы работы. Правильный подход к ребенку. Прекрасный анестезиолог и детский стоматолог. Придём лечить остальные зубы, обязательно )