Абраамян Вардуї Бабкенівна

Лікар - дитячий стоматолог

vardui korrekt 1 738x1024 - Абраамян Вардуї Бабкенівна

У 2007 році закінчила стоматологічний факультет Національного медичного університету ім. А. A Богомольця.

2007 – 2009 рр. – інтернатура по загальній стоматології на базі Національної медичної академії післядипломного навчання ім. П.Л. Шупика.

2015 г. – спеціалізація з дитячої стоматології НМАПО імені П. Л. Шупика.

2015 – 2016 г. – КНП КОР Київська обласна дитяча лікарня

2016 – 2019 г. – дитячий стоматолог в клініці «UNISTA».
2018 – 2020 р дитячий стоматолог в клініці «Mom’s».

У 2020 році приєдналася до дружньої команди лікарів “Клініки Дубнової для дітей»

Вардуі Бабкенівна активно відвідує конференції, семінари, індивідуальні курси і вебінари.

«Я прагну бути в курсі нових протоколів лікування дітей і використовуємо отримані знання в практичній роботі. Вважаю, що до кожної дитини потрібно знаходити індивідуальний підхід. І навіть після лікування в медикаментозному сні дуже важливо в подальшому адаптувати дитину до стоматологічного прийому, приходити на профілактичні огляди, проф гігієну. Як я кажу – «Приходь у гості за чистими зубчиками і подарунком». І в подальшому стоматолог стане не просто лікарем, а й другом”

Відгуки про лікаря

Наталія

Дякуємо Олегу Ковнацькому за чуйне ставлення, терпіння, професіоналізм і за те, що є на світі такі класні дитячі лікарі))))
Ми лікуємо обох дітей у пана Олега, дуже задоволені результатом і відношенням)

Тетяна Одарюк

Прекрасная клиника, очень внимательный персонал. Были у доктора Черной Любови Николаевны. Очень бережное отношение к ребенку, провели чистку. Дочка прониклась и теперь снова просится к тете Любе. Спасибо администратором за прекрасный сервис и любовь к детям.

3003-alex

Софія Коваль

Найкраща клініка, привітний адмін, а особливо вдячні нашому лікареві-Троянській Олександрі Федорівні, яка знайшла особливий підхід до моєї доньки,за її професіоналізм та компетентність!!!

Света Неижкаша

Нам очень понравилось. Администратор встретил при входе, помог с одеждой, измерил температуру. Дальше заполнили анкету (были впервые). Доктор Оля была очень дружелюбной, дочке понравилось. Очень быстро справились с молочными зубками передними, они сами не выпадали. Подарочки, мультики, конфетки без сахара! Ну что может быть лучше? 😃 теперь предстоит более капитальное лечением, надеемся все пройдёт так…

2203отзыв2

Ирина Рубан

Рекомендую, ну очень хорошая клиника, лечили ребенку под сном и я была спокойная так как это единственная клиника, где есть все необходимое. Дорого, но этого стоит. На прием теперь ходим с удовольствием. Наш лечащий врач Ирина Николаевна, детский стоматолог. Врач просто класс. Спасибо вам большое.

Alex Misnik

Наверное одна из лучших детских стоматологий в Киев. Советую!

Оля Купріян

Лікареві вдалося домовитися з дитиною й вирвати зуб тоді, коли пацієнтка страшенно боялася втручання. Аплодую стоячи! дякую 💓

Natalia Koval

Я очень рада, что мы пришли именно к вам. Современная стоматология – это космос. Пришли мы с дочкой с проблемой: молочные зубы начали меняться на верхней челюсти, а места для них достаточного нет. Спасибо ортодонту вашей клиники, Салтыкову Илье Олеговичу. Улыбка моей дочери – это ваша заслуга! Носили аппарат 1,5 года. Приложили максимум усилий в детском возрасте, чтобы потом улыбаться всю жизнь! Также спасибо за рекомендации и подход детскому стоматологу – Лютикову Александру Игоревичу. У дочки даже появилось желание стать стоматологом!

Наталя

Були на прийомі у Слабковського Вадима Вадимовича.
Дуже задоволені його професіоналізмом і підходом до дитини. Лікування постійних зубів було складне.  Так як постійні зуби були заражені від молочних зубів і росли вже хворими,що могло призвести до випадання їх , і це у 11 років ((. Лікування проведено.  Всім задоволені.  Обслуговування адміністрації теж на відмінно і не зважають як ти “одягнений”.
Буду радити всим, хто потребуватиме лікування.
Дякую велике!

Анна

Искренне благодарны за лечение зуба сыну. Все понравилось. Профессиональный подход, передовые технологии и современные принципы работы. Правильный подход к ребенку. Прекрасный анестезиолог и детский стоматолог. Придём лечить остальные зубы, обязательно )