Беззубые пенсионеры вновь могут получить новые зубы

You are here:

„Клініка Дубнової „СТОМАТОЛОГіЯ” четвертий рік поспіль підтримує ініціативу Міжнародного Альянсу Імплантологів для беззубих людей похилого віку для проходження безкоштовної операції з імплантації зубів.

В рамках акції спеціалісти „Клініки Дубнової „СТОМАТОЛОГіЯ” запросили на імплантацію Машовець Віктора Миколайовича 1938 р.н. з Києва.

Нагадаємо, що ідея проекту „Якість життя для наших батьків”полягає в тому, що раз на рік стоматологи за свій рахунок, використовуючи найновіші технології, проводять зубну імплантацію одній соціально незахищеній повністю беззубій людині похилого віку. Згідно з правилами проекту, лікар самостійно обирає пацієнта для операції на сайті Міжнародного альянсу імплантологів.

Для Віктора Миколайовича красива посмішка стала дійсністю, адже на сьогодні спецалістами Клініки виконано встановлення імплантів (використані імпланти Straumann SP SLA).

Машовец В.Н. благодарит Тамару Андреевну Лудан за отличный результат    Машовец В.Н. в окружении Лудан Т.А. и Палия А.Н. - врачей нашей Клиники   Беззубые пенсионеры вновь могут получить новые зубы   09.30.13

З 2013 року організатором проекту виступає Міжнародний альянс імплантологів (IIА) у партнерстві з Асоціацією імплантологів України та Асоціацією приватнопрактикуючих стоматологів України. Українську ініціативу підтримали 20 країн світу. Винахідник методики стоматологічної імплантації – професор Пер-Інгвар Бранемарк підтримав цей проект та очолив рух Міжнародного альянсу імплантологів (IIА) в якості Почесного Президента. У 2013 році до участі в проекті було зареєстровано 215 клінік з 20 країн світу: Бразилії, Латвії, Литви, Польші, Росії, Іспанії, Вірменії, Румунії, США, Молдови, Нідерланд, Німеччини, Франції, Швеції, Білорусі, Киргизії, Азербайджану, Болгарії, Бельгії та Кіпру. У 2013 році до участі в проекті було подано 300 заявок пацієнтів переважно з України та Росії. Лікарі та клініки інших країн вибирали пацієнтів самостійно. За 3 останні роки (до 2012) українські лікарі встигли допомогти 500 літнім людям, які завдяки нашим спільним зусиллям змогли отримати нову якість життя.

На фото: 1 та 2 – підготовка до імплантації та протезування, 3 – результат після протезування

IMG_8017   IMG_8016   IMG_8022

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Надіслати