Беззубі пенсіонери знову можуть отримати нові зуби

You are here:

„Клініка Дубнової „СТОМАТОЛОГіЯ” четвертий рік поспіль підтримує ініціативу Міжнародного Альянсу Імплантологів для беззубих людей похилого віку для проходження безкоштовної операції з імплантації зубів.

Ідея проекту „Якість життя для наших батьків”полягає в тому, що раз на рік в останню п’ятницю травня стоматологи за свій рахунок, використовуючи найновіші технології, проводять зубну імплантацію одній соціально незахищеній повністю беззубій людині похилого віку. Згідно з правилами проекту лікар самостійно обирає пацієнта для операції на сайті Міжнародного альянсу імплантологів.

В рамках акції спеціалісти „Клініки Дубнової „СТОМАТОЛОГіЯ” запросили на імплантацію Калінчука Леоніда Сергійовича 1946 р.н. з Черкаської області, який зареєструвався на сайті Альянсу.

Даючи заявку для участі в акції Леонід Сергійович написав: «Я, Калінчук Леонід Сергійович, прожив довге та важке життя, весь час приділяв роботі та вихованню дітей та онуків. Відверто кажучи, не мав часу і не звертав уваги на власне здоров’я . Деякий час тому, я почув про благодійну акцію » Якість життя наших батьків», яка проводиться провідними стоматологами України . Вважаю цей крок необхідним для підтримки людей з обмеженими матеріальними можливостями.Якщо держава не дбає про своє коріння, я радий що є люди, для яких здоров’я старшого покоління є не байдужим.  Сподіваюся, що це не тільки слова і обіцянки…»

Для Леоніда Сергійовича обіцянки стали дійсністю, адже на сьогодні спеціалістами Клініки виконано встановлення імплантів (використані імпланти Straumann SP SLA) – фото 2 та 3 з відповідними підписами (див. нижче)

Довідка:

З 2013 року організатором проекту виступає Міжнародний альянс імплантологів (IIА) у партнерстві з Асоціацією імплантологів України та Асоціацією приватнопрактикуючих стоматологів України. Українську ініціативу підтримали 20 країн світу. Винахідник методики стоматологічної імплантації – професор Пер-Інгвар Бранемарк підтримав цей проект та очолив рух Міжнародного альянсу імплантологів (IIА) в якості Почесного Президента. У 2013 році до участі в проекті було зареєстровано 215 клінік з 20 країн світу: Бразилії, Латвії, Литви, Польші, Росії, Іспанії, Вірменії, Румунії, США, Молдови, Нідерланд, Німеччини, Франції, Швеції, Білорусі, Киргизії, Азербайджану, Болгарії, Бельгії та Кіпру. У 2013 році до участі в проекті було подано 300 заявок пацієнтів переважно з України та Росії. Лікарі та клініки інших країн вибирали пацієнтів самостійно. За 3 останні роки (до 2012) українські лікарі встигли допомогти 500 літнім людям, які завдяки нашим спільним зусиллям змогли отримати нову якість життя.

На фото: беззуба щелепа, пацієнт Калінчук Л.С.,

1)    рентген з результатами встановлення 4 імплантів, пацієнт Калінчук Л.С.;

    

2)    лікарі Клініки та Калінчук Л.С.,

3)    команда за роботою

   

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Надіслати