Беззубі пенсіонери можуть безкоштовно отримати нові зуби

You are here:

„Клініка Дубнової „СТОМАТОЛОГіЯ” знову підтримує ініціативу Міжнародного Альянсу Імплантологів для беззубих людей похилого віку для проходження безкоштовної операції по імплантації зубів.

Детальніше про проект з матеріалів MigNews.com.ua:

Міжнародний альянс імплантологів розпочав реєстрацію повністю беззубих людей похилого віку для проходження безкоштовної операції з імплантації зубів.

За інформацією Міжнародного альянсу імплантологів, також відкрито реєстрацію для стоматологів, що мають бажання взяти участь у проекті. Реєстрація триває постійно.

Ідея проекту „Якість життя для наших батьків” полягає в тому, що раз на рік, в останню п’ятницю травня, стоматолог за свій рахунок, використовуючи новітні технології, на своєму робочому місці проводить зубну імплантацію одній соціально незахищеній повністю беззубій літній людині. Згідно з правилами проекту, лікар самостійно обирає пацієнта для операції на сайті Міжнародного альянсу імплантологів.

„В цьому році проект пройде вчетверте майже у всіх регіонах України. Ми очікуємо, що лікарі зі всього світу приєднаються до проекту. Ми дуже сподіваємося, що все більше українських стоматологів підтримають цей суспільно-важливий проект в цьому році, і разом ми зможемо повернути якість життя великій кількості людей, що страждають та потребують дорогої допомоги, яку не можуть оплатити”, – підкреслив ініціатор проекту, президент Міжнародного альянсу імплантологів Ярослав Заблоцький.

Для того, щоб взяти участь у проекті Альянсу „Якість життя для наших батьків”, необхідно відповідати наступним критеріям:

1)    бути старшим за 65 років
2)    мати повністю беззубу нижню щелепу
3)    не мати реальної можливості оплатити таку послугу
4)    не мати протипоказань для хірургічного втручання за станом здоров’я
5)    мати панорамну рентгенографію

Альянс не гарантує, що кожен заявник буде відібраний для участі у проекті. Це пов’язано з тим, що в проекті не передбачений самостійний вибір пацієнтів лікарями-учасниками проекту.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Надіслати