м.Київ, вул.Антоновича 28

Пн-Пт 09:00 - 21:00
Сб,Вс 10:00 - 18:00

Карта проїзду

м.Київ, вул.Антоновича (Горького), 28

Години роботи Клініки:
Пн-Пт 9:00 - 21:00 | Сб, Нд 10:00 -18:00

Чарівні посмішки - кожен день!

Дякуємо за те, що вам, як сучасній та прогресивній людині небайдуже здоров'я власних зубів, про які вам допоможуть подбати висококласні фахівці в нашій стоматологічній поліклініці. У стоматологічній «Клініці Дубнової «СТОМАТОЛОГіЯ» ми використовуємо сучасні методи лікування та профілактики проблем, пов'язаних із зубами і яснами.

Філософія

Допомогти Клієнту та знайти правильне рішення його проблеми. У 1997 році ми приступили до роботи в нашій стоматологічній поліклініці (в Києві), зібравши команду професіоналів, які несуть відповідальність за свої рекомендації та дії, чітко дотримуючись принципу «не нашкодити». Ми робимо тільки те, в чому не сумніваємося.

Команда профі

В Клинике работает команда профессионалов, обеспечивая полный замкнутый цикл услуг Клиники по лечению зубов. Каждый врач – важное звено в цепи и гарантия ее целостности и прочности. Благодаря такому подходу все наши Клиенты могут быть уверены в качестве наших услуг и получить их в полном объеме в нашей Клинике.

Якість лікування

Дотримуємося світових протоколів лікування та контролю якості послуг. Контроль за якістю роботи фахівців клініки здійснює д.м.н. кафедри щелепно-лицевої хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти Вєсова О.П. Завдяки такому підходу та високому професіоналізму наших фахівців, даємо підвищені гарантії на наші послуги.

Чиста Клініка!

Застосовуємо і пропагуємо найвищі вимоги до стерильності та асептики в стоматології. У нашій клініці ви можете бути абсолютно впевнені в дотриманні усіх вимог та стандартів стерильності. «Клініка Дубнової «СТОМАТОЛОГіЯ» нагороджена сертифікатом «Чиста клініка».

Наші послуги

Надаємо широкий спектр високопрофесійних стоматологічних послуг серед яких: якісна діагностика та терапія, протезування, імплантація, хірургія, ортодонтія, але особливо пишаємося: ендодонтією, пародонтологією, ортогнатичною, естетичною та дитячою стоматологією. Також займаємося профілактикою стоматологічних проблем та ґрунтовним доглядом за зубами як у дорослих, так й у дітей.

Зручний прийом

Ми приймаємо пацієнтів всіх вікових категорій та намагаємося знайти індивідуальний підхід в лікуванні та спілкуванні до кожного. Особливу увагу приділяємо маленьким пацієнтам. Призначимо Ваш візит на найбільш зручний для Вас час. Якщо Ви відчуваєте біль або у Вас надзвичайна ситуація, ми докладемо усіх зусиль, щоб прийняти Вас негайно.

Відгуки

Відгуки та зауваження нашіх клієнтів

IMG_5008
Сер 12, 2017

Ювелірне протезування і реставрація зубів від доктора Тюріна І.С.

З 8 по 11 серпня лікар-ортопед (протезист) нашої клініки Тюрін І.С. відвідав курс з художньої реставрації зубів, який відбувся в Полтаві. В...

IMG_4898
Лип 9, 2017

«Пекельна кухня» наших стоматологів

7 та 8 липня 2017 року у Львові відбувся один із знакових заходів року "InSpe Open Air", який зібрав величезну кількість...

BSCOSO Summer Course
Лип 5, 2017

Кардинальне виправлення прикусу: нові методи та можливості

Цими вихідними лікар нашої клініки щелепно-лицевий та ортогнатичний хірург, імплантолог, член Асоціації стоматологів України, член Асоціації імплантологів України, член Асоціації Краніо-максіло-фаціальних...

Снимок экрана 2017-06-25 в 18.28.44
Чер 25, 2017

Імплантація зубів на відмінно!

24 і 25 червня 2017 року в Києві лікар нашої клініки щелепно-лицевий та ортогнатичний хірург, імплантолог, член Асоціації стоматологів України, член...