м.Київ, вул.Антоновича 28

Пн-Пт 09:00 - 21:00
Сб,Нд 10:00 - 18:00

Карта проїзду

м.Київ, вул.Антоновича (Горького), 28

Години роботи Клініки:
Пн-Пт 9:00 - 21:00 | Сб, Нд 10:00 -18:00

Чарівні посмішки - кожен день!

Благодарим за то, что вам, как современному и прогрессивному человеку небезразлично здоровье собственных зубов, о которых вам помогут позаботиться высококлассные специалисты в нашей стоматологической поликлинике. В стоматологической «Клиника Дубновой «СТОМАТОЛОГиЯ» мы используем современные методы лечения и профилактики проблем, связанных с зубами и деснами.

Філософія

Допомогти Клієнту та знайти правильне рішення його проблеми. У 1997 році ми приступили до роботи в нашій стоматологічній поліклініці (в Києві), зібравши команду професіоналів, які несуть відповідальність за свої рекомендації та дії, чітко дотримуючись принципу «не нашкодити». Ми робимо тільки те, в чому не сумніваємося.

Команда профі

В Клинике работает команда профессионалов, обеспечивая полный замкнутый цикл услуг Клиники по лечению зубов. Каждый врач – важное звено в цепи и гарантия ее целостности и прочности. Благодаря такому подходу все наши Клиенты могут быть уверены в качестве наших услуг и получить их в полном объеме в нашей Клинике.

Якість лікування

Дотримуємося світових протоколів лікування та контролю якості послуг. Контроль за якістю роботи фахівців клініки здійснює д.м.н. кафедри щелепно-лицевої хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти Вєсова О.П. Завдяки такому підходу та високому професіоналізму наших фахівців, даємо підвищені гарантії на наші послуги.

Чиста Клініка!

Застосовуємо і пропагуємо найвищі вимоги до стерильності та асептики в стоматології. У нашій клініці ви можете бути абсолютно впевнені в дотриманні усіх вимог та стандартів стерильності. «Клініка Дубнової «СТОМАТОЛОГіЯ» нагороджена сертифікатом «Чиста клініка».

Наші послуги

Надаємо широкий спектр високопрофесійних стоматологічних послуг серед яких: якісна діагностика та терапія, протезування, імплантація, хірургія, ортодонтія, але особливо пишаємося: ендодонтією, пародонтологією, ортогнатичною, естетичною та дитячою стоматологією. Також займаємося профілактикою стоматологічних проблем та ґрунтовним доглядом за зубами як у дорослих, так й у дітей.

Зручний прийом

Ми приймаємо пацієнтів всіх вікових категорій та намагаємося знайти індивідуальний підхід в лікуванні та спілкуванні до кожного. Особливу увагу приділяємо маленьким пацієнтам. Призначимо Ваш візит на найбільш зручний для Вас час. Якщо Ви відчуваєте біль або у Вас надзвичайна ситуація, ми докладемо усіх зусиль, щоб прийняти Вас негайно.

Відгуки

Відгуки та зауваження нашіх клієнтів

IMG_20171012_102134
Жов 17, 2017

Найкращі дитячі стоматологі не перестають навчатися ніколи

12 та 13 жовтня у Львові відбувся Перший Європейський Конгрес в Україні «Дитяча стоматологія майбутнього», яку відвідали усі дитячі стоматологи «Клініка Дубнової «СТОМАТОЛОГіЯ»,...

Волинская_курс Вильнюс
Жов 16, 2017

Волинська Є.В. на передовій доказової медицини

Вихідні лікарі «Клініки Дубнової «СТОМАТОЛОГіЯ» звикли проводити не тільки в колективі та з сім’єю, а й підвищуючи свої мануальні навички та...

UMF 2_Artem's presentation
Жов 8, 2017

Ми формуємо та підтримуємо українські інновації в медицині

8 жовтня у Києві відбувся другий Umf2-Innovacii – Український Медичний Фестиваль, який відвідало понад 1500 учасників. Серед спікерів фестивалю: 30 спікерів...

_MG_6523
Жов 7, 2017

По зубні імплантати до лікаря Дубнова А.В.

6 жовтня в Одесі відбувся авторський курс Артема Дубнова для хірургів-імплантологів "Мінімально інвазивне імплантологічне лікування". Лікар щелепно-лицевий та ортогнатичний хірург, імплантолог, член...